ВЦФЗН «Спорт для всіх» | Офіційний сайт — Показати матеріали по тегу: Козацькі розваги

«Козацькі розваги» серед малечі

«Козацькі розваги» серед малечі

«Щоб здоровим бути сповна фізкультура усім потрібна!» під таким гаслом 27 жовтня 2017 року в м. Запоріжжі у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу №281 «Журавлик», відбувся спортивно-розважальний захід “Козацькі розваги ”. Дійство зібрало дітей старших вікових груп, які були розподіленні на 3 команди.

Детальніше ...

«Козацькі розваги» до Дня Незалежності  на Одещині

«Козацькі розваги» до Дня Незалежності на Одещині

24 серпня 2017 року в місті Подільськ на привокзальній площі центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений спортивно-масовий захід «Козацькі розваги», присвячений святкуванню Дня Незалежності України.

Детальніше ...

Волинські богатирі у фіналі фестивалю «Козацькі розваги – 2017»

Волинські богатирі у фіналі фестивалю «Козацькі розваги – 2017»

5-7 липня 2017 року в місті Чернігів відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги – 2017». На свято зібралися найсильніші богатирів з 13 обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Традиційно, фестиваль організовують Всеукраїнський центр ФЗН «Спорт для всіх» та Міністерство молоді та спорту України.

Детальніше ...

Обласний фестиваль «Козацькі розваги»

Обласний фестиваль «Козацькі розваги»

28 травня 2017 року у м. Камінь-Каширський відбувся обласний фестиваль «Козацькі розваги». Організували свято богатирів Волинський обласний та Камінь-Каширський міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації та відділом у справах молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Детальніше ...