На Бережанщині пройшов Суперкубок району з футболу

19.09.2014
Фотогалерея

19 жовтня на міському стадіоні Бережанська районна федерація футболу та Бережанський РЦФЗН «Спорт для всіх» провели Суперкубок району з футболу, в якому взяли участь команди ФК «Лісники» (чемпіон району) та ФК «Котів» (володар Кубка району).

Виконком Федерації району за тиждень до матчу прийняв рішення (цього не було прописано в Регламенті), завдяки якому стало зрозуміло, що у матчі з обох сторін зможуть взяти участь усі найсильніші на даний момент футболісти. А, отже, ще до початку гри всі вболівальники очікували, і, забігаючи наперед, сподівання їх виправдалися на всі сто, цікавої, безкомпромісної та змістовної гри.

Справжнім героєм матчу став Ігор Твардовський, гравець ФК «Котів», який вже на 7-ій хвилині відкрив рахунок у матчі, зорієнтувавшись найшвидше в ситуації, коли Ігор Тригуба підступно пробив по воротах ФК «Лісники» і їх воротар Андрій Северин не зумів зафіксувати м’яча в руках. Подальші події в першому таймі матчу розвивались переважно між двома карними майданчиками, бо обидві команди діяли дуже обережно.

Після перерви перша ж атака ФК «Лісники» призвела до забитого м’яча у ворота котівської команди: воротар ФК «Котів» Любомир Білик необачно покинув ворота, чим скористався Михайло Шевців, гравець команди з Лісник, спрямувавши з гострого кута м’яча у ворота. І знову гра перейшла в спокійне русло. У середині ж другого тайму ФК «Котів» вимагав в арбітра матчу призначення пенальті за гру, як вони вважали, рукою захисника в своєму карному майданчику. Та свисток мовчав, і, напевно, справедливо, адже м’яч знайшов руку.

Бажання довести небезпідставність претензій на чемпіонство, втрачене через присутність на полі в останньому матчі чемпіонату незаявленого гравця, і перевагу над суперником у звітному матчі проявлялося в усіх діях котівської команди. І на 74-ій хвилині їхні зусилля увінчалися успіхом: м’яч-близнюк знову забив Ігор Твардовський (цього разу бив по воротах Тарас Семенець).

Нервозність обох команд вилилася наприкінці матчу в кілька «гірчичників». А фінальний свисток арбітра зафіксував підсумкові 2:1 на користь ФК «Котів».

Команда-фіналіст Суперкубка отримала грамоту, ФК «Котів» як володар Суперкубка – грамоту та Кубок.

Не залишилися без уваги й кращі гравці в складі обох команд: Павло Адамович та Ігор Твардовський отримали цінні призи від голови Бережанської районної федерації футболу Нестора Колодки.

Нагородили й чемпіона району – ФК «Лісники». Крім вже звичного почесного Кубка переможцю, команда з Лісник отримала з рук мера міста Володимира Музички газонокосарку.

Футбольний сезон завершено. Хочеться вірити, що наступний чемпіонат району принесе ще більше позитивних емоцій і відзначатиметься чесною та безкомпромісною боротьбою виключно на футбольному полі!

{gallery}fotogallery/na-berezhanshchyni-proishov-superkubok-raionu-z-futbolu{/gallery}