Відкрита першість Теребовлянської ОТГ з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ІІІ спортивних ігор школярів

19.11.2018
Фотогалерея

13 листопада 2018 року в місті Теребовля, що на Тернопільщині, на міському стадіоні "Колос", Теребовлянський центр фізичного здоров 'я населення «Спорт для всіх» організував проведення відкритої першості Теребовлянської Об’єднаної територіальної Громади з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ІІІ спортивних ігор школярів.

Аби позмагатись у волейболі окрім учнів місцевих шкіл – Теребовлянської ЗОШ №2, ЗОШ №1, Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею, приїхали команди з Боричівської, Кобиловолоцької, Золотниківської, Ілавченської, Буданівської, Зарваницької загальноосвітніх шкіл. Дівчата показали свою технічну майстерність та безперечну волю до перемоги,тому, що захищали честь своїх рідних навчальних закладів.

Протягом дня тривали напружені спортивні поєдинки. В результаті перше місце виборола команда Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, друге місце завоював спортивний колектив Боричівської ЗОШ І-ІІ ступенів,третє місце посіла Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Команда - переможець нагороджена Кубком та грамотами, команди - призери - грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

{gallery}fotogallery/vidkryta-pershist-terebovlianskoi-oth-z-voleibolu{/gallery}