Спортивно-масовий захід зі спортивного орієнтування «Осінній лист»

 П'ятниця, 16 жовтня 2015 20:41
Опубліковано в Черкаська область

Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради провели 11 жовтня 2015 року в районі санаторію «Україна» м. Черкаси обласний спортивно-масовий захід зі спортивного орієнтування «Осінній лист».

 

Змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя, залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, подальшого розвитку спортивного орієнтування серед школярів та молоді, виконання розрядних нормативів, виявлення сильніших спортсменів і команд.

 

Змагання проводилися по двом групам «А та Б» в яких взяли участь команди з спортивних клубів та спортивних шкіл, навчальних закладів Черкаської області. Загальна кількість учасників склала близько 300 осіб.

 

В особистому заліку переможцями стали:

 

Група «А»:

 

1)Ж12  І місце – Зелена Анастасія (КДЮСШ), ІІ місце – Пунда Дарія (КДЮСШ), ІІІ місце – В’юник Каріна (ДЮСШ «Мрія», с. Сагунівка).

 

2)Ж14  І місце – Ковальовська Ніна (с. Золотошка, Драбівський р-н), ІІ місце – Свистун Анастасія (команда Есніка, м. Сміла), ІІІ місце – Сіренко Анжеліка (ДЮСШ «Мрія», с. Яснозір’я).

 

3)Ж16  І місце – Папуша Катерина (ДЮСШ «Мрія», с. Сагунівка), ІІ місце – Миронюк Аліна (КДЮСШ), ІІІ місце – Черненко Валентина (с. Золотоношка, Драбівський р-н).

 

4)Ж18  І місце – Опанасюк Анна (особисто), ІІ місце – Запісочна Дарина (КДЮСШ), ІІІ місце – Кутова Людмила (с. Золотоношка, Драбівський р-н).

 

5)Ч12  І місце – Пащина РОман (ДЮСШ «Мрія», с. Сагунівка), ІІ місце – Віговський Владислав (КДЮСШ), ІІІ місце – Скалько Василь (ДЮСШ «Мрія», с. Сагунівка).

 

5)Ч14  І місце – Липа Андрій (КДЮСШ), ІІ місце – Тарасюк Віктор (ДЮСШ «Мрія», с. Яснозір’я), ІІІ місце – Іщенко Максим (ДЮСШ «Мрія», с. Яснозір’я).

 

5)Ч16  І місце – Петрович Вадим (ДЮСШ «Мрія», с. Сагунівка), ІІ місце – Царенко Вадим (ДЮСШ «Мрія», с. Яснозір’я), ІІІ місце – Мусієнко Володимир с. Золотоношка, Драбівський р-н).

 

5)Ч18  І місце – Гевель Владислав (КДЮСШ), ІІ місце – Сухецький Іван (КДЮСШ), ІІІ місце – Бриндак Євген (команда Есніка, м. Сміла).

 

Група «Б»:

 

1)Ж12 І місце – Панченко Аліна (Уманський р-н), ІІ місце – Площук Анна (Верхняцька ЗОШ, Христинівський р-н), ІІІ місце – Цимбал Надія (Турклуб Кор-Таш).

 

2)Ч12 І місце – Іваниш Євген (ОЦТКіЕ), ІІ місце – Уменко Данил (ОЦТКіЕ), ІІІ місце – Зінченко Ростислав (Лесківська ЗОШ, Черкаський р-н).

 

3)Ч14  І місце – Харченко Олександр (с. Золотоношка, Драбівський р-н), ІІ місце – Погребець Іван (ОЦТКіЕ), ІІІ місце – Руденко Костянтин (Верхняцька ЗОШ, Христинівський р-н).

 

4) Ж14   І місце – Черненко Тетяна (с. Золотошка, Драбівський р-н), ІІ місце – Панченко Аліна (ОЦТКіЕ), ІІІ місце – Шимко Анастасія (ПНЗ м. Черкаси).

 

5)Ж16   І місце – Ніконова Анна (ОЦТКіЕ), ІІ місце – Макота Яна (Софіївський НВК, Золотоніський р-н), ІІІ місце – Франчук  Альона (Станція юних туристів, м. Умань).

 

6)Ж18   І місце – Потапова Катерина (ОЦТКіЕ), ІІ місце – Ткачук Віта (Верхняцька ЗОШ, Христинівський р-н), ІІІ місце – Засенко Надія (Драбівський р-н).

 

В командному заліку призові місця посіли команди групи «А»- І місце – КДЮСШ, ІІ місце – с. Золотоношка, Драбівський р-н, ІІІ місце – ДЮСШ «Мрія», с. Сагунівка, Черкаський р-н, команди групи «Б»- І місце – ОЦТКіЕ, м. Черкаси, ІІ місце - Верхняцька ЗОШ, Христинівський р-н, ІІІ місце - с. Золотоношка, Драбівський р-н,

 

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами від обласного центру «Спорт для всіх».