В Дніпропетровську відбулися змагання з плавання

03.05.2016
Дніпропетровська область

В Дніпропетровську завершився чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс». Цього разу змагання проходили в Палаці водних видів спорту «Метеор», який, на сьогоднішній день, вважається одним з найкращих і найбільш адаптованих до всіх міжнародних вимог басейном нашої країни.

В чемпіонаті України взяли участь більше трьох сотень учасників. Рівненську область представляли семеро спортсменів, які є членами клубу «Енергоатом», віком від 28 до 71 року, котрі в загальному командному заліку змогли вибороти для нашої області почесне 4 місце. Загалом вони привезли 17 нагород: 7 – золотих; 5 – срібних; та 5 – бронзових.

Зокрема, Олександр Савчук, старший тренер-викладач КДЮСШ ВП РАЕС (вікова категорія 35-39 років) виборов три золоті медалі на дистанціях 200 і 400 метрів вільним стилем і 100 метрів на спині, а також срібло на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Валерій Нестеренко, вчитель фізичної культури Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Рівненської обласної ради (вікова категорія 70-74 роки) здобув три золоті нагороди на дистанціях 50, 100 і 1500 метрів вільним стилем та срібло на дистанції 50 метрів на спині.

Олеся Осовська, працівниця ВП РАЕС (вікова категорія 40-44 роки) посіла перше місце на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, другі на 50 метрів батерфляєм та 200 метрів вільним стилем, і третє на 200 метрах на спині.

Іван Давидюк, керівник фізичного виховання Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу (вікова група 60-64 роки) здобув три бронзові нагороди на дистанціях 1500 метрів вільним стилем, 50 метрів батерфляєм і 100 метрів на спині, та срібло на дистанції 400 метрів вільним стилем.

А Олександр Бірюков з міста Рівне (вікова категорія 30-34 роки) виборов бронзу на дистанції 50 метрів брасом.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вітає земляків з черговою звитягою та бажає все більше сил та натхнення для нових і нових перемог.