18 травня 2016 року у Барвінківському районі пройшли військово-патріотичні змагання

13.06.2016
Харківська область

18 травня 2016 року у Барвінківському районі пройшли військово-патріотичні змагання "Сокіл" ("Джура") між школами району. За словами начальника штабу гри, заступника голови райдержадміністрації, основне завдання змагань - творення сильної, свідомої, сміливої та інтелектуально розвиненої людини, яка буде гідно захищати Україну.

Організатори змагань стали обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділи освіти, сектор у справах молоді та спорту та Барвінківський козацький курінь Українського козацтва.

Під час гри діти змагалися у таких конкурсах: впоряд, смуга перешкод, знання історії України, "Добре діло" (заочний), стрільба з пневматичної гвинтівки, медична підготовка та фізична підготовка. Перемогу у загальному рейтингу районного етапу всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура") здобула Барвінківська ЗОШ № 1, друге місце дісталося Барвінківській ЗОШ № 3, а третю сходинку посів Гаврилівський НВК.

По закінченню змагань переможці та призери були нагороджені кубками та медалями медалями КУ ХОЦФЗН «Спорт для всіх».