Команда гімназії №163 – чемпіон Харківської області з Регбі-5

31.03.2016
Харківська область

Ось і закінчився Чемпіонат Харківської області з регбі-5, організаторами якого виступили Департамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Харківський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Протягом двох місяців за місце під сонцем боролися 16 команд - по 8 в кожній з груп. І, зрештою, 13 березня в спортивному залі КЗ «ШВСМ» відбувся фінальний тур. Вперше з 2012 року чемпіонами стали вихованці 163 гімназії. У цей день команда була на підйомі і змогла взяти верх над складними суперниками. Спочатку, в півфіналі, підопічні Віталія Туки здолали непоступливу команду 128 школи з результатом 10-5. У фіналі була здобута вольова перемога з рахунком 20-15 над торішніми чемпіонами Харкова — командою 77 школи. У грі за третє місце боролися команди 128 і 85 шкіл. Поєдинок закінчився з результатом 10-5, а «бронзу» завоювала 128 школа. Решта колективів взяла участь у втішних турнірах, де також показали гідний рівень гри. Баталії розгорнулися серйозні, і пристрасті кипіли неабиякі.

У Кубку Української Федерації Регбіліг перемогу святкувала 172 гімназія. У фінальному поєдинку хлопці обіграли команду 38 школи з рахунком 20-10. У матчі «за бронзу» зустрілися команди 164 і 28 шкіл. Гравці 28 школи не залишили шансів супернику — 30-0. У Кубку Федерації Регбі Харківської області перемогу святкувала 14 гімназія, обігравши в фіналі конкурентів з гімназії №86 з рахунком 15-0. За третє місце в цьому турнірі боролися представники 89 ліцею і 85 школи. У цій зустрічі ліцеїсти виявилися сильнішими —15-10. А Кубок РК «Легіон ХIII» розіграли між собою команди, які посіли 7 та 8 місця в групах. Незважаючи на незадовільні результати, хлопці показали дуже цікаве регбі. Кубок семиразового чемпіона країни дістався вихованцям 73 школи. З рахунком 15-0 в фіналі була переможена команда 7 школи. У поєдинку за третє місце юні регбісти з 165 школи здолали команду 140 школи. Поєдинок закінчився з результатом 30-5. Але головне досягнення організаторів турніру полягає в тому, що в змаганнях взяли участь понад 350 юних спортсменів. Залучення дітей до занять спортом — ось головне завдання будь-якого дитячого турніру, незалежно від виду спорту. Напружена боротьба в фінальному турі стала зайвим підтвердженням щирої зацікавленості хлопців. Щоб виявити переможців, в семи з шістнадцяти матчах в цей день призначался додатковий час!

Вітаємо всіх учасників із завершенням нашого турніру і бажаємо перемог і удачі в наступному змаганні!