Завершився Львівський обласний турнір з баскетболу

23.10.2014
Львівська область

Цими вихідними, 18-19 жовтня 2014 року, у містах Червонограді та Сокалі відбулися змагання з баскетболу за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні, та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області. Змагання організовані управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: категорія «Дорослі» (вік – 1996 р.н. та старші) та категорія «Ветерани» (вік – 1974 р.н. та старші). Турніри категорії «Ветерани» проходили на спортивній базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей», турніри категорії «Дорослі» – у спортивних залах Палацу спорту «Шахтар», ДЮСШ №1 та ЗОШ №5 м.Червонограда. У змаганнях взяли участь 240 учасників з збірних команд 5 міст обласного значення та 6 районів області. Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Серед дорослих команд перші місця вибороли Червоноградська чоловіча та Бродівська жіноча команди, інші призові місця посіли чоловічі команди міст Самбора та Бродівського району, жіночі команди Самбора та Сокальського району. Серед ветеранів найкращими виявились Сокальська чоловіча команда та жіноча команда міста Самбора, друге та трете місця посіли чоловічі команди міст Нового Роздолу, Самбора та жіночі команди міста Нового Роздолу та Сокальського району. Спортивні ігри Львівщини наближаються до завершення. Останні два види програми, армспорт та гирьовий спорт, відбудуться у місті Львові відповідно 2 та 9 листопада 2014 року.