На Чортківщині завершився турнір з футзалу серед колективів фізкультури, підприємств та організацій

19.03.2015
Тернопільська область

Спорткомплекс «Економіст» м.Чорткова зібрав усіх любителів футзалу Чортківщини, адже 10,11,12,16 та 17 березня 2015 року відбулись ігри

Турніру з футзалу серед колективів фізкультури, підприємств та організацій.

Цей турнір проводиться вже четвертий рік поспіль та вже став традиційним.

У змаганнях взяли участь дванадцять колективів: Бучацької Єпархії, команда держслужбовців, районної лікарні, освітян, прокуратури, слідчого ізолятора, міліції, команда „Вікторія ”, приватного аграрного підприємства

„Караван”, Служби безпеки України, пожежної частини, Чортківського інституту підприємництва та бізнесу.

П'ять днів тривали ігри любителів футзалу, спочатку у двох підгрупах, а у фіналі – за коловою системою. Та нарешті визначились найсильніші, наспритніші та найвитриваліші учасники турніру. Перше місце виборола команда Бучацької Єпархії, друге місце завоювала команда інституту підприємництва та бізнесу, третє місце посіла команда державної служби.

Переможців та призерів нагороджено кубками та грамотами від організаторів –– Чортківського районного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та відділу у справах молоді та спорту Чортківської РДА.