На Тернопільщині відбулась першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах

18.05.2017
Тернопільська область

Цьогорічні традиційні змагання першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» присвячена Дню матері відбулися у парку «Національного відродження» зібравши учасників різного віку, справжню команду прихильників здорового способу життя та жаги до перемоги. Цогоріч парк був насичений різноманітними торговими ятками де ярмаркували різним крамом та димок від вогню де пеклося м'ясо провокував до здорового спортивного азарту. Урочистий настрій відкриття та інтрига нагород, подарунків спонукали до перемоги.

І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку. Молодшим учасникам вікових груп 10 – 14 років та 35 річним і старшим а також сімейним парам необхідно було віднайти контрольні пункти за вибором, для інших вікових груп у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники які більше віднайшли їх за коротший проміжок часу і здобули почесні місця у турнірній таблиці.

У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможцем стала Софія Осадко учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №9, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули учениці Злата Лясота – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 та Юлія Чижевська – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №23.

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Олег Гулик учень – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16, а ІІ і ІІІ місце здобув Дмитро Перець – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, та Роман Сушко – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Тетяна Куцик учениця – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №23, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули учениці Валентина Паламарчук – Тернопільської ЗОШ І ІІІ ст. №4 та Надія Клачинська – НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст..

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Назарій Кошулинський учень – Тернопільської ЗОШ І ІІІ ст.. №23, а ІІ і ІІІ місце здобули учні Назарій Заблодський – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 та Олександр Боєчко – НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст..

У віковій групі 15-16 років серед дівчат переможцем та призерами стали учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16. Першість очолила Олександра Семеляк а другою перетнула стрічку Катерина Рожко, відповідно ІІІ місце здобула Каріна Андрусик.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Святослав Крамар – НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ і ІІІ місце здобули Богданг Шкодзінський, учень – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 та Андрій Клачинський – НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.

У віковій групі 17-18 років серед дівчат переможцем стала Тетяна Боляк, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, а ІІ місце здобули Хрестина Вар’ян учениця – Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №25.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Олег Клачинський, учень – НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст, а ІІ і ІІІ місце здобули Антон Скренкович, студент – Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя та Андрій Бобик, учень – Тернопільського вищого професійного училища.

У віковій групі 19-20 років серед чоловіків фінішну стрічку перетнув Роман Наджога, студент – Тернопільського національного економічного університету.

У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Юлія Радецька вчитель навчально-виховного комплексу Великобірківської гімназії.

Серед чоловіків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Іван Заставний, студент – Тернопільського політехнічного університету ім. Івана Пулюя, а ІІ і ІІІ місце здобули Олесь Баран працівник – Тернопільського центру туризму та Денис Цветинович інженер – ПАТ «ТернопільГАЗ».

У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Галина Фалінська – працівник Тернопільського центру туризму, а ІІ і ІІІ місце здобули Ірина Дячук та Олена Філенко.

Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Василь Вовк – працівник Тернопільського центру туризму та Юлія Бац – учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №15, ІІ місце здобули мати Тетяна Грухіна та донька Вікторія учениця Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №23, а ІІІ місце мати Тетяна Єрмакова, викладач Тернопільського технічного коледжу із шестирічним сином Леонідом.

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володиир Ванджура), та Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична).

Висловлюємо щиру подяку меценатам заходу директору по маркетингу групи компанії ТзОВ «Карпатські мінеральні води» Еллі Цибулі і керівнику Ігору Костенко за подарунки які були приємною несподіванкою та радістю для переможців та призерів змагань.

До нових зустрічей на туристичних стежках та спортивних змаганнях 2017 року.