Шаховий турнір у м. Володимирі-Волинському

09.05.2019
Волинська область

9 травня у м. Володимирі-Волинському пройшов шаховий турнір присвячений Дню пам’яті та примирення. До участі запрошувалися усі шахісти міста.

Змагання проводилися за сприяння начальника управління освіти, молоді та спорту В’ячеслава Петрука та директора Володимир-Волинського МЦФЗН «Спорт для всіх» Олександра Вітюка.

Турнір проводився за швейцарською системою у 7 турів, з контролем часу – 15 хв.

Отже, за результатами змагання І місце виборов Баюн Віталій набравши 6 очок. ІІ місце – Бранчук Микола, який також набрав 6 очок, але показник Бухгольца був трішки нижчий, а ІІІ місце зайняв Друць Федір, набравши 4,5 очка.  У категорії «Юнаки до 16 років» чемпіоном став Дячук Андрій, набравши 4 очка, з такою самою кількістю очок, але за результатом Бухгольца - Коржан Денис -  здобув ІІ місце, а бронзовим призером став – Цаль-Цалко Юрій.

Усі переможці були нагороджені грамотами та медалями від Володимир-Волинського МЦФЗН  «Спорт для всіх» .

Джерело: Володимир-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх»\