Х-й відкритий турнір-меморіал з шахів Віктора та Дмитра Сичових відбувся у Мелітополі

07.04.2017
Запорізька область

З 01 по 02 квітня 2017 р. у м. Мелітополі на спортивній базі ДЮСШ №1(Героїв України,53) відбувся Х-й відкритий турнір-меморіал з шахів Віктора та Дмитра Сичових.Цей традиційний турнір проводився з метою вшанування пам"яті міських голів Віктора та Дмитра Сичових ,підвищення спортивної майстерності учасників та розвитку шахів у місті.

Змагання проводились за швейцарською системою у 9 турів, до участі допускались шахісти 1 спортивного розряду та вище. У цьому році у турнірі прийняло участь 53 шахіста ,представники міст: Мелітополя, Запоріжжя, Енергодару,Токмака,Бердянська,Дніпрорудного,Маріуполя,Дніпра,Жовтих Вод(Дніпропетровська обл.),Лозової(Харьківська обл,)с.Михайлівка, .Новоалексіївка(Херсонська обл.),Київської області. Переможцем турніру став Березка Олександр з м. Жовті Води, срібним призером став Рожок Олексій з м.Токмак, третє місце посів представник Київської області Тушинський Володимир. Призами були нагороджені гравці,що посіли перші 5 місць. Кращим серед мелітопольців став Ігор Перелигін, який зайняв 4 місце. Також спеціальні призи за кращий результат отримали: самий юний гравець ,вихованець ДЮСШ № 1 Христовой Дмитро,2006 р.н. та гравець-ветеран Мурза Микола,1937 р.н. ,кращою серед жінок стала Юлія Єфремова, тренер з шахів ДЮСШ № 1. Турнір був організован управлінням молоді та спорту за активної підтримки керівника торгівельної марки "Дом Меблів" Сергія Пилипенка,депутата Запорізької облради,ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева та ректора МДПУ ім.Б.Хмельницького Анатолія Солоненка.