Військово-спортивне багатоборства на Запоріжжі

02.02.2017
Запорізька область

22 та 28 січня 2017 року у м. Запоріжжя пройшов Відкритий кубок м. Запоріжжя з військово-спортивного багатоборства, розділ «бойове двоєборстві».

Метою і завданням кубка були:

- Популяризація бойового багатоборства;

- Підвищення рівня майстерності спортсменів;

- Налагодження дружніх стосунків серед спортсменів різних федерацій та регіонів України.

Змагання зібрали близько 150 спортсменів з різних міст України та проводилися згідно правил військово-спортивного багатоборства.

Мелітопольські спортсмени змагалися в 2 розділах: стрілянина і все стильової бій за версією Б-1 Б-2 Б-3, Б-4.

У загальному заліку двоборства Мелітопольські спортсмени показали наступний результат:

Чемпіоном став: Гаврилов Артем.

Срібними призерами стали: Карпов Олександр, Тарасов Євген;

Бронзовими призерами стали: Левченко Микита, Лук'янченко Олександр, Обернихина Володимир, Спікторук Артем.

В збірний склад мелітопольської команди підготовленої тренерами Жорняк Андрієм і Зінченко Анатолієм увійшли спортсмени, що тренуються на базах «Центру дитячої та юнацької творчості», а також міського та районного центру «Спорт для всіх».

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснював Департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради та обласна федерація військово-спортивного багатоборства.

Учасники змагань посіли 1-2-3 місця в своїх вагових категоріях нагороджувалися дипломами, медалями, кубками.