З 12 по 14 травня в Харкові пройшов Чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства

16.05.2017
Запорізька область

З 12 по 14 травня в м Харкові пройшов

Чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства (дорослі, юніори, старші юнаки, юнаки, молодші юнаки).

Цілі проведення змагань:

Широке залучення населення до занять фізичною культурою і спортом;

- подальший розвиток виду спорту і його популяризація в Україні;

- підвищення рівня майстерності спортсменів;

- відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях.

Змагання зібрали близько 1000 учасників з таких областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Полтавської, Харківської, Одеської, Хмельницької, Львівської та ін.

Змагання особисто-командні проводилися відповідно до Правил за видами програм: «Бойове двоєборство» (стрільба, Всестильовий рукопашний бій) і «військово-прикладне семиборство».

У загальному заліку спортсмени Мелітопольської команди показали наступний результат:

ІІ місце зайняв Артем Дурмаджі;

III місце виборов Ігор Мішин.

У розділі «Рукопашний бій» Артем Дурмаджі зайняв I місце.

Спортсмени мелітопольської команди підготовлені тренером Андрієм Жорняк.

Керівництво проведенням змагань покладалося на Міністерство молоді і спорту і Всеукраїнську Федерацію військово-спортивного багатоборства.

Учасники змагань, які посіли 1-2-3 місця в своїх вікових категоріях, нагороджувалися грамотами, медалями.