На Житомирщині завершився І етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Житомирська область

В м. Бердичів згідно календарного плану Центру на базі НВК № 10 пройшов І етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Підготовку та проведення спортивного заходу здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У заході прийняло участь велика кількість команд з різних шкіл міста.

Переможцем стала сім'я Маркевич, яка представляє НВК № 4 м. Бердичів, ІІ місце зайняла сім'я Сергійчуків з НВК № 10 і ІІІ місце – сім'я Прокопчуків з ЗОШ № 5.

Всі призери нагороджені дипломами та медалями Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а сім’я переможець виборола право представляти своє місто на обласному фестивалі, який пройде 3-4 квітня у місті Малині.