«Веселі старти» на призи Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» на Житомирщині

25.03.2017
Житомирська область

Цими вихідними в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи ім. Й.Л.Кульчицького відбулися міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста Малина, організатором яких став міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команди в складі 5 хлопчиків та 5 дівчаток, при цьому можливі були ще дві заміни, змагалися в естафетах з фітнес-м’ячами, «Посадка картоплі», «Біг вдвох в гімнастичному обручі», хокейній естафеті та конкурсах «Снайпер» і «Пролізь через гімнастичний обруч».

Посівши перші місця в чотирьох окремих видах змагань загальнокомандну перемогу здобули юні спортсмени із ЗОШ №4. В їх активі 9 очок.

А от за друге місце точилася боротьба між спортсменами із ЗОШ №3 і ЗОШ №5. Цього разу вдача була на стороні останніх. На одне очко дівчатка та хлопчики із ЗОШ №5 випередили своїх ровесників із ЗОШ №3 та зайняли друге місце (13 очок). На третьому – ЗОШ №3(14 очок).

Команди-призери та їх учасники нагороджені грамотами, а переможець отримав ще й приз від організатора.

Вже 12 квітня в змаганнях «Веселі старти» візьмуть участь другокласники, а в травні - учні 1-х класів та дошкільнята.