Змагання на самокатах серед дошкільнят у Малині на Житомирщині

18.12.2017
Житомирська область

Заходи про прославленню відомої української спортсменки учасниці ХХХІ Олімпійських ігор (2016, м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія), майстра спорту України міжнародного класу, малинчанки Тетяни Рябченко стали новим напрямком роботи Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Перші змагання відбулися 13 грудня, на старти яких вийшли 75 вихованців старших і середніх груп Закладу дошкільної освіти №8 «Ялинка». Дошкільнята змагалися на дистанції – одне коло на самокаті в спортивному залі дитячого садка.

Серед старших груп першими переможцями стали Даня Єсипчук у хлопчиків та Ілона Подорнікова у дівчаток. Другі місця посіли Саша Яковенко і Софія Двораківська, а треті – Саша Абрамов та Софія Михайлова.

У «середнячків» кращими були Денис Куліш та Валерія Майстер. «Срібними» призерами стали Михайло Жабурівський і Анна Данько. На третю сходинку п’єдесталу піднялися Артем Старовойт та Марія Мельник.

Всі призери нагороджені дипломами Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» з автографи Тетяни Рябченко.