Новини

ВЦФЗН "Спорт для всіх"

23 травня у Дніпропетровську пройшов «Велодень-2015»

23 травня у Дніпропетровську пройшов «Велодень-2015»

Свято всіх велолюбителів проходить вже не перший рік, але вперше акція зібрала на Фестивальному причалі так багато  любителів здорового та активного способу життя. Участь у велодні взяло участь більш ныж тисяча дніпропетровців і жителів міста. Після проїзду параду велосипедистів по центру Дніпропетровська свято продовжилось в Молодіжному парку,  де були влаштовані гонки в категоріях «Крос-кантрі»; «Драг-рейсинг»; «Критеріум»; «Фігурне водіння»; «Памп-трек». Глядачі оцінили показові виступи «ВМХ» велосипедистів, а також взяли участь у конкурсах «Ретровелосіпед», «Супертюніг» і «Вело Образ». Організаторами «Велодня-2015» у Дніпропетровську є Дніпропетровська федерації екстремальних видів спорту та Дніпропетровський обласний центр ФЗН «Спорт для всіх».

Дворовий футбол на Одещині
Опубліковано в Одеська область

Дворовий футбол на Одещині

26 травня 2015 року  на стадіоні  «Спартак» м.Одеса проведено обласні змагання з дворового футболу серед підлітків 15-16 років.

 

Спортивний захід проведено згідно Єдиного календарного плану спортивно-масових змагань на 2015 рік, Положення «Про проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих  спортивних заходів з дворового футболу», з метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей та підлітків до занять фізичною культурою і спортом, запровадження сучасних стандартів активного дозвілля.

Серед молоді Дніпропетровщини обрали кращих гравців у міні-футбол

Серед молоді Дніпропетровщини обрали кращих гравців у міні-футбол

22 травня у м. Дніпропетровськ відбувся турнір з міні-футболу серед молоді, організатором якого є Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У заході взяло участь 8 команд.

 

Перемогу у турнірі здобула команда Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У фінальному матчі футболісти вишу виграли із рахунком 6:2 у збірної Академії митної служби України.

 

У день гри на футбольному полі Дніпропетровського стадіону «Трудові резерви» зійшлися збірні Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного гірничого університету, Академії митної служби Україні, а також команди Вірменської молоді Дніпропетровщини та інших молодіжних організацій.

 

Титул чемпіонів студенти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара здобувають вже другий рік поспіль.

 

АНОНС! 31 травня Велодень у Чорткові!
Опубліковано в Анонси

АНОНС! 31 травня Велодень у Чорткові!

Чортківський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»  запрошує до участі! 

 

Програма проведення Велодня 31 тавня 2015 р.:

 

Велопарад Площа Героїв Євромайдану: 09:00 - збір учасників велопараду та реєстрація команд на велоквест; 09:30 - виступи організаторів, фото "100 коліс", велопарад містом; 10:50 - ознайомлення команд із правилами та старт велоквесту; 11:00 - конкурси для всіх категорій населення, майстерклас по технічному обслуговуванні велосипеда; 12:00 - підведення підсумків велоквесту, нагородження переможців; 12:10 - тріал-шоу від гостей з Тернополя;

На Тернопільщині відбулись обласні змагання з водного туризму
Опубліковано в Тернопільська область

На Тернопільщині відбулись обласні змагання з водного туризму

У продовж трьох днів з 22 по 24 травня на річці Серет с. Струсів Теребовлянського району відбувались обласні змагання зі спортивного туризму з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Спортивно-розважальні змагання «Богатир-рятівник – 2015» в рамках спортивно-масових заходів «Козацькі розваги
Опубліковано в Черкаська область

Спортивно-розважальні змагання «Богатир-рятівник – 2015» в рамках спортивно-масових заходів «Козацькі розваги

23 травня 2015 року обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та кафедрою спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля обласної державної адміністрації, в м. Черкаси було проведено спортивно-розважальні змагання «Богатир-рятівник – 2015» в рамках спортивно-масових заходів «Козацькі розваги», який проходив в спортивно-оздоровчому комплексі «Бочка».

Полтавська область готується до плавального сезону
Опубліковано в Полтавська область

Полтавська область готується до плавального сезону

26 травня Полтавським ОЦФЗН ,,Спорт для всіх” спільно з управлінням з питань фізичної культури і спорту ОДА та Комунальним підприємством рятувально-водолазної служби Полтавської обласної ради був проведений семінар-практикум з інструкторами з плавання та фізичної культури дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області. Учасники семінару прослухали лекцію  по правилам поведінки на воді та лекцію по техніці безпеки під час проведення занять на воді від спеціалістів рятувально-водолазної служби, організацію роботи по навчанню дітей плаванню від методистів Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Також було проведено практичне заняття по правилам спасіння на воді.

Житомирщина: відбувся обласний фінал Всеукраїнського заходу з дворового футболу
Опубліковано в Житомирська область

Житомирщина: відбувся обласний фінал Всеукраїнського заходу з дворового футболу

З 20 квітня по 25 травня за ініціативи Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Всеукраїнської Федерації дворового футболу «Футбол у кожен двір» при підтримці Міністерства молоді та спорту України за безпосередньої благодійної участі  футбольного клубу «Динамо Київ»  у багатьох містах України проводився Перший офіційний  турнір  з дворового футболу серед дітей вікових груп 13-14 та 15-16 років.

Сторінка 249 із 273