Новини

ВЦФЗН "Спорт для всіх"

Захід «Молодь за здоровий спосіб життя!» в місті Луцьку
Опубліковано в Волинська область

Захід «Молодь за здоровий спосіб життя!» в місті Луцьку

16 грудня 2017 року в приміщенні «Біла тура» КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх», провів спортивний захід «Молодь за здоровий спосіб життя!».

Захід був організований комунальним закладом «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» спільно з відділом сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, для юнаків та дівчат схильних до правопорушень та шкідливих звичок. Складні підлітки - це та категорія, яка потребує найбільшої уваги та підтримки від суспільства.

«Веселі старти» відбулися в місті Луцьку
Опубліковано в Волинська область

«Веселі старти» відбулися в місті Луцьку

Нещодавно КЗ «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» організував та провів спортивний захід серед учнів 7-9-х класів «Веселі старти». До заходу долучився КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

«Спорт для всіх» в гостях у Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернаті
Опубліковано в Миколаївська область

«Спорт для всіх» в гостях у Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернаті

15 грудня Миколаївський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завітав до Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи інтернату І-ІІІ ступеня. Зустріч проходила у рамках традиційних спортивно-масових заходів на честь зимових свят «Ти зможеш, якщо зміг я». У цей день у програмі заходу прийняли участь учні з 1 по 5 класи. Для дітей була підготовлена спортивна зарядка-флешмоб, під час якої діти весело танцювали під запальні хіти . Потім розпочалась спортивна програма, яка складалася з веселих естафет, в яких прийняли участь абсолютно всі діти, та отримали за це подарунки. Також, з великим задоволенням у естафетах позмагалися й вихователі та вчителі, які були присутні разом з дітьми.

В Рівному відбулася остання у 2017 році розминка з чемпіоном
Опубліковано в Рівненська область

В Рівному відбулася остання у 2017 році розминка з чемпіоном

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка стала місцем проведення заключної в поточному році «Розминки від чемпіона». З ініціативи «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і Відділення НОК України в Рівненській області місцеві діти зустрілися з Ольгою Котовською. Відома рівнянка є майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасницею ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 2016 року, де вона посіла 33 місце на дистанції в 42 кілометри 195 метрів з результатом 2 годин 34 хвилини 57секунд.

Семінар-нарада директорів регіональних центрів  фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» на Запоріжжі
Опубліковано в Запорізька область

Семінар-нарада директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» на Запоріжжі

14-15 грудня 2017 року в м. Запоріжжі відбулась семінар-нарада директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх».

У зазначеному заході розглянули такі питання:

«Ти зможеш, якщо зміг я»: масовий захід з дартсу та «Веселі старти» на Хмельниччині
Опубліковано в Хмельницька область

«Ти зможеш, якщо зміг я»: масовий захід з дартсу та «Веселі старти» на Хмельниччині

14 грудня 2017 року Хмельницький обласний центр провів спортивно – масовий захід з дартсу та «Веселі старти» серед вихованців Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи – інтернату І-ІІІ ст. №2 в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я».

Змагання на самокатах серед дошкільнят у Малині на Житомирщині
Опубліковано в Житомирська область

Змагання на самокатах серед дошкільнят у Малині на Житомирщині

Заходи про прославленню відомої української спортсменки учасниці ХХХІ Олімпійських ігор (2016, м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія), майстра спорту України міжнародного класу, малинчанки Тетяни Рябченко стали новим напрямком роботи Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Турнір «Родинна  ліга СУПЕР UA 16 + 2017 з футболу» відбувся  в м. Нововолинську
Опубліковано в Волинська область

Турнір «Родинна ліга СУПЕР UA 16 + 2017 з футболу» відбувся в м. Нововолинську

13 грудня 2017 року в м. Нововолинську відбувся турнір з футболу ліги СУПЕР UA «Родинна ліга СУПЕР UA 16+ 2017», присвячений Дню Української Армії. Захід організували Волинський обласний, Нововолинський місцевий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», при сприянні відділу у справах молоді та спорту Нововолинського міськвиконкому, міського управління освіти та мережи магазинів «Супер UA».

Сторінка 9 із 251