Новини

ВЦФЗН "Спорт для всіх"

День Європи 2019
Опубліковано в Новини

День Європи 2019

Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприянням Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації 18 травня 2019 року в м. Києві було проведено Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня Європи у м. Києві, що відбудулися у парку ім. Т.Г. Шевченка з 10.00 год. до 22.00 год. 

Визначено найспортивнішу сімейну команду Рівненщини
Опубліковано в Рівненська область

Визначено найспортивнішу сімейну команду Рівненщини

Справжнє свято для тих, хто любить спорт та активний  відпочинок  об’єднало  сімейні колективи у спортивному залі Рівненської ЗОШ № 13 I-III ступенів. Саме тут, з нагоди Міжнародного дня сім’ї, проходив фінал обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Змагання зі спортивної гімнастики у м. Слов’янськ
Опубліковано в Донецька область

Змагання зі спортивної гімнастики у м. Слов’янськ

21 травня в комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа м. Слов’янська» пройшли внутрішкільні змагання із загально-фізичної підготовки зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат 2010-2015 р.н., в яких взяли участь 53 спортсмени, які випробували свої сили у підтягуванні, лазінню по канату, бігу, гнучкості, стрибках у довжину та інших видах.

Для стимулювання подальших занять гімнастикою, та досягненню нових результатів були відзначені та нагороджені найкращі спортсмени у своїх вікових категоріях:

Дівчата:

2014 р.н.:

 • І місце – Фоміна Аліса
 • ІІ місце – Черновол Аліса
 • ІІІ місце – Гакало Марія, Попова Кіра

2013 р.н.:

 • І місце – Шестопалова Єва
 • ІІ місце – Ільченко Юлія
 • ІІІ місце – Лигач Ярослава, Броваренко Олеся

2012 р.н.:

 • І місце – Спиридонова Софія
 • ІІ місце – Ловчикова Марія
 • ІІІ місце – Шумакова Анастасія

Юнаки:

2014-2015 р.н.:

 • І місце – Орєхов Олексій
 • ІІ місце – Удовенко Назар
 • ІІІ місце – Бєріні Тимофій

2013 р.н.:

 • І місце – Ломако Андрій
 • ІІ місце – Яковлєв Джанні
 • ІІІ місце – Воронін Михайло, Кондрашин Назар

2012 р.н.:

 • І місце – Белозеров Кирило
 • ІІ місце – Кікалов Іван
 • ІІІ місце – Трубицин Кирило

2010-2011 р.н.:

 • І місце – Качало Матфій
 • ІІ місце – Ступак Єгор, Слота Матвій
 • ІІІ місце – Макаров Данило

Переможці та призери змагань відзначені грамотами та медалями  від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Спортсмени тренуються під керівництвом тренерів ДЮСШ: Ірини Дьяченко, Артеми Юлдашеви, Анни Архангельської, Наталії Комахи, Микити Шаповалова.

Спортивний фестиваль Грація та здоров’я в Одесі
Опубліковано в Одеська область

Спортивний фестиваль Грація та здоров’я в Одесі

Щорічний фестиваль «Грація та здоров’я»  проведено 7 травня обласною комунальною організацією «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» у співдружності з Вищим навчальним комунальним  закладом  «Одеське педагогічне училище».

Бабинська ОТГ в трійці переможців
Опубліковано в Рівненська область

Бабинська ОТГ в трійці переможців

На Рівненщині продовжується  вручення нагород містам та районам області, які найбільше відзначилися у проведенні фестивалю здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру. Друге місце у фестивалі в цьому році здобула  Бабинська сільська об’єднана територіальна громада.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у комунальний заклад «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області, щоб вручити нагороди та провести серед школярів фестиваль здорового способу життя.

 До участі у естафетах долучились чотири команди учнів середніх класів. На кожному новому старті дітей очікував різноманітний спортивний інвентар, використовуючи який,  потрібно було якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Впродовж змагань кожна команда демонструвала свою вправність, але найспритнішою стала команда «Максимум».

На завершення, переможець та призери фестивалю були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області. Також кубок, диплом та призи отримали представники Бабинської сільської об’єднаної територіальної громади, за друге місце у фестивалі здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту.

«Велодень» - 2019 у Рівному
Опубліковано в Рівненська область

«Велодень» - 2019 у Рівному

Велодень – це щорічне свято, котре збирає сотні велосипедистів, об’єднує абсолютно усіх любителів велосипеда, незалежно від їх кваліфікації, стилю їзди та щоденного кілометражу. Головна ідея акції - створення цивілізованих умов для  велосипедистів,  велодоріжок та велопарковок у громадських місцях, звільнення вулиць великих міст України від шкідливих викидів та заторів завдяки руху на велосипедах.

У Рівному такий захід став вже традиційним. Цьогоріч на майдані Незалежності, де планувався старт велопробігу та основні заходи, зібралось близько 400 учасників.  Організаторами його проведення виступили комунальний заклад  «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, міська громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного» за підтримки Рівненського міськвиконкому та Відділення НОК України в Рівненській області.

Окрім масового велопробігу вулицями міста на учасників очікували ще й конкурси на окремих дистанціях серед дітей та дорослих. Усі спортивні складові були  спрямовані на вміння фігурного володіння велосипедом, подолання етапів з елементами змагань з велотуризму. Серед дітей перемогу здобули Черкас Іван та Філіпович Віталій. А беззаперечним лідером в обох естафетах серед дорослих став Михайло Куліш. На завершення заходу організатори  вручили призи  наймолодшому учаснику фестивалю Северину Машті та найстаршому -  Валерію Буренку.

Вітаємо Калапутовську Людмилу Миколаївну
Опубліковано в Полтавська область

Вітаємо Калапутовську Людмилу Миколаївну

ВІТАЄМО з днем народження директора Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» КАЛАПУТОВСЬКУ ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ!
Хай і надалі буде плідною ваша праця, твердою віра, непоборною сила духу! Бажаємо щастя, міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів.
З повагою, колектив ВЦФЗН «Спорт для всіх»
Визначено найспортивнішу сімейну команду Рівненщини
Опубліковано в Рівненська область

Визначено найспортивнішу сімейну команду Рівненщини

Справжнє свято для тих, хто любить спорт та активний  відпочинок  об’єднало  сімейні колективи у спортивному залі Рівненської ЗОШ № 13 I-III ступенів.

Сторінка 1 із 255