#Червона Картка 2019

Минулого року ми розпочали онлайн-акцію #Червона_Картка, маючи на меті показати на реальних прикладах реальних людей, що активна життєва позиція веде до позитивних зрушень в житті кожної людини. А фізична культура, в контексті активного способу життя, допомагає загартувати силу волі і силу духу.

Червона карта в спорті – це одна із найсуворіших санкцій, яка призводить до відсторонення порушника від змагань. Своєю акцією ми мали на меті показати червону карту пасивності, проте отримали результат більший, ніж очікували.

Ми дізнались, що в Україні є велика кількість людей, які звернулись до спорту під час реабілітації після онко-захворювань, складних операцій, депресій тощо. Можливо, спорт не лікує, проте дає наснагу рухатись вперед, ставити собі виклик, і робити наступний крок. Ці люди почали займатись фізичною культурою в моменти найбільшої слабкості, і тепер знають, що перемагати - це:

  • Бути на долі секунди швидшим за інших;
  • Бути трохи сильнішим від суперників;
  • Бути витривалішим;
  • Бути наполегливішим.

Перемагати - це кожної миті намагатися бути кращим за себе.

Будь-яка перемога починається з першого кроку у напрямку своєї мрії. І цей шлях неможливо пройти, будучи пасивним.

Тому, в цьому році ВЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України знову проводить спортивну онлайн-акцію «Покажи пасивності червону картку». Нехай твій приклад спонукає кожного, хто зволікає.

Розкажи на своєму прикладі, що для тебе означає у спорті “бути кращим за себе”.

Долучайся до всеукраїнської спортивної акції:

  • Сфотографуйся у спортивній формі або зі своїм спортивним снарядом, і з червоною карткою в руках;
  • Зроби допис із фото і своєю історією на своїй сторінці Facebook з хештегом #Червона_Картка;
  • Отримай заохочуючий подарунок (Ми знайдемо ваш допис за хештегом).
  • Дати проведення акції: 28.05.2019 – 28.06.2019.

Найцікавіші історії будуть опубліковані на офіційному сайті ВЦФЗН «Спорт для всіх». http://sportforall.gov.ua/holovna/pro-nas/chervonakartka/chervonakartka-2019