#Допомога Спорту 2019

В минулому році онлайн-акція «Допомога спорту» показала, що шлях до спорту в кожної окремої людини досить цікавий, і про нього варто розповідати.

У 2018-му році ми вперше провели акцію «Допомога спорту», прочитали перші історії, та нагородили перших переможців. Переглянути історії цих людей ви можете на нашому сайті за посиланням https://sportforall.gov.ua/holovna/pro-nas/dopomohasportu.

Минулорічною акцією ми зробили черговий крок для популяризації фізичної культури в Україні. Акція скінчилась, але питання залишається актуальним, і ми не плануємо зупинятись. Ми отримали чимало дописів від тих, хто вдячний за такий мотиваційний захід, і від тих, то чекає на наступну акцію.

Тому, оголошуємо про початок акції «Допомога спорту 2019».

Зайва вага, сором'язливість, невпевненість у собі. Через такі бар'єри тисячі українців відкладають “на завтра” свій перший день у спорті, і це завтра не закінчується роками.

Долучайтесь до онлайн-акції «Допомога спорту» від ВЦФЗН «Спорт для всіх». Розкажіть про свій перший день у спорті, і нехай ваша історія стане прикладом і мотивацією для кожного, хто хоче почати, але не наважується.

Умови акції дуже прості:

  • Сфотографуй себе під час заняття спортом;
  • Зроби допис із фото і своєю історією на своїй сторінці Facebook з хештегом #Допомога_Спорту;
  • Отримай заохочуючий подарунок (Ми знайдемо ваш допис за хештегом);
  • Дати проведення акції: 23.05.2019 – 23.06.2019.

Разом з вами ми допоможемо спорту знайти своє місце в житті українців.

Найцікавіші історії будуть опубліковані на цій сторінці.