#Допомога Спорту 2020

Цього року акція #Допомога_спорту співпадає з пандемією, яка охопила весь світ, і в тому числі Україну. Природа починає прокидатись від зимового сну, але задля зупинки розповсюдження вірусу нас просять залишатись вдома.

Спортивні зали зачинені, спортивні майданчики пустують, а люди, які раніше активно займались спортом, змушені проводити час без колишньої рухової активності. Проте, карантин закінчиться, ми знову повернемось до звичного ритму життя, а тим часом нам слід потурбуватись про своє фізичне здоров’я.

Тож, в цьому році, в рамках онлайн-акції #Допомога_спорту ми пропонуємо вам поділитись досвідом підтримки свого тіла в тонусі в домашніх умовах. Звичайно, такі заходи не замінять повноцінного тренування, але однозначно не дадуть тілу остаточно втратити форму. Крім того, наші співгромадяни мають стимул почати займатись фізичною культурою саме в сьогоднішніх реаліях.

Фотографії, відео, і звичайно, ваші історії – це те, що допоможе українцям зробити свій перший крок в напрямку спорту. Також, неоціненною допомогою може стати курс із вправами в домашніх умовах, з розтяжкою, з роботою із власною вагою тощо. Якщо ви можете записати цілий курс, публікуйте його у мережі Facebook із тегом #Допомога_спорту, і ми обов’язково його знайдем.

Розкажіть, як ви займаєтесь спортом в умовах карантину, і нехай ваша історія стане прикладом для багатьох.

Умови акції дуже прості:

  • Сфотографуйте себе під час заняття спортом вдома, або запиши відео;
  • Зробіть допис із фото (чи відео) і своєю історією на своїй сторінці Facebook з хештегом #Допомога_Спорту;
  • Отримайте заохочуючий подарунок (Ми знайдемо ваш допис за хештегом);
  • Дати проведення акції: 01.04.2020 – 01.06.2020.

Разом з вами ми допоможемо спорту знайти своє місце в житті українців.

Найцікавіші історії будуть опубліковані на цій сторінці.