Інші питання

Наші пріоритети:

 1. Консолідація українського народу в боротьбі за здорове майбутнє нації;
 2. Сповідування національних традицій занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя;
 3. Популяризація занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя серед всіх вікових груп та верств населення, особливо – дітей та молоді.

Наші цілі:

 1. Формування свідомості кожного громадянина нашої країни щодо необхідності рухової активності, як важливої складової здорового способу життя;
 2. Створення умов для систематичної рухової активності заради зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, побажань та індивідуальних особливостей кожного українця.

«Спорт для всіх – здоров’я для кожного» – під таким гаслом вже 10 років функціонує мережа центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», до якої входить Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», 25 обласних, 150 міських, 70 районних, 6 районних у містах та 21 селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і понад 1000 працівників по всій Україні! Ми працюємо, аби допомогти кожному українцеві віднайти свій власний шлях до здоров’я і благополуччя через заняття фізичною культурою і спортом!

Наші функції:

 1. Сприяння реалізації державної політики та програм з питань розвитку фізичної культури;
 2. Організація та проведення на загальнодержавному рівні фізкультурно-оздоровчої діяльності;;
 3. Проведення на загальнодержавному рівні просвітницької роботи з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту з метою формування у населення потреб рухової активності;;
 4. Методологічне забезпечення центрів з питань, спрямованих на створення умов для занять населення фізичною культурою та масовим спортом;
 5. Організація та проведення всеукраїнських конкурсів, показових виступів, фестивалів, спортивних свят та інших фізкультурно-оздоровчих заходів;
 6. Контроль та координація діяльності Республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних у містах Києві та Севастополі та місцевих центрів.

Допомога спорту – це онлайн-акція від ВЦФЗН «Спорт для всіх». Розкажіть про свій перший день у спорті, і нехай ваша історія стане прикладом і мотивацією для кожного, хто хоче почати, але не наважується.

Умови акції дуже прості:

 1. Сфотографуй себе під час заняття спортом;
 2. Зроби допис із фото і своєю історією на своїй сторінці Facebook з хештегом #Допомога_Спорту;
 3. Отримай заохочуючий подарунок (Ми знайдемо ваш допис за хештегом);

У 2018-му році ми вперше провели акцію «Допомога спорту», прочитали перші історії, та нагородили перших переможців. Переглянути історії цих людей ви можете на нашому сайті за посиланням http://sportforall.gov.ua/holovna/pro-nas/dopomohasportu .

Онлайн-акція Червона_Картка, має на меті показати на реальних прикладах реальних людей, що активна життєва позиція веде до позитивних зрушень в житті кожної людини. А фізична культура, в контексті активного способу життя, допомагає загартувати силу волі і силу духу.

Червона карта в спорті – це одна із найсуворіших санкцій, яка призводить до відсторонення порушника від змагань. Своєю акцією ми мали на меті показати червону карту пасивності, проте отримали результат більший, ніж очікували.

Ми дізнались, що в Україні є велика кількість людей, які звернулись до спорту під час реабілітації після онко-захворювань, складних операцій, депресій тощо. Можливо, спорт не лікує, проте дає наснагу рухатись вперед, ставити собі виклик, і робити наступний крок. Ці люди почали займатись фізичною культурою в моменти найбільшої слабкості, і тепер знають, що перемагати - це:

 1. Бути на долі секунди швидшим за інших;
 2. Бути трохи сильнішим від суперників;
 3. Бути витривалішим;
 4. Бути наполегливішим.

Найцікавіші історії опубліковані на офіційному сайті ВЦФЗН «Спорт для всіх» за посиланням https://sportforall.gov.ua/holovna/pro-nas/chervonakartka/chervonakartka-2019

Не знайшли відповідь?

Надішліть нам своє питання за допомогою форми зворотного зв'язку.

Ви можете заповнити форму на сторінці електронного звернення (не потребує реєстрації на сайті), або скористатись функціоналом Питання/Відповідь (потрібна реєстрація на сайті). В будь-якому випадку ми отримаєм ваше повідомлення, і надішлемо відповідь.