Що таке «Червона картка»?

Онлайн-акція Червона_Картка, має на меті показати на реальних прикладах реальних людей, що активна життєва позиція веде до позитивних зрушень в житті кожної людини. А фізична культура, в контексті активного способу життя, допомагає загартувати силу волі і силу духу.

Червона карта в спорті – це одна із найсуворіших санкцій, яка призводить до відсторонення порушника від змагань. Своєю акцією ми мали на меті показати червону карту пасивності, проте отримали результат більший, ніж очікували.

Ми дізнались, що в Україні є велика кількість людей, які звернулись до спорту під час реабілітації після онко-захворювань, складних операцій, депресій тощо. Можливо, спорт не лікує, проте дає наснагу рухатись вперед, ставити собі виклик, і робити наступний крок. Ці люди почали займатись фізичною культурою в моменти найбільшої слабкості, і тепер знають, що перемагати - це:

  1. Бути на долі секунди швидшим за інших;
  2. Бути трохи сильнішим від суперників;
  3. Бути витривалішим;
  4. Бути наполегливішим.

Найцікавіші історії опубліковані на офіційному сайті ВЦФЗН «Спорт для всіх» за посиланням https://sportforall.gov.ua/holovna/pro-nas/chervonakartka/chervonakartka-2019

Не знайшли відповідь?

Надішліть нам своє питання за допомогою форми зворотного зв'язку.

Ви можете заповнити форму на сторінці електронного звернення (не потребує реєстрації на сайті), або скористатись функціоналом Питання/Відповідь (потрібна реєстрація на сайті). В будь-якому випадку ми отримаєм ваше повідомлення, і надішлемо відповідь.