Робота сайту

Відновити пароль на сайті sportforall.gov.ua досить просто. Достатньо перейти на спеціальну сторінку «Відновлення паролю», і у відповідне поле додати адресу електронної пошти, яку ви вказували під час реєстрації на сайті.

Одразу після цього вам на електронну пошту надійде лист зі спеціальним посиланням, перейшовши по якому ви зможете встановити новий пароль для свого облікового запису.

Зверніть увагу, що час від часу в роботі усіх поштових сервісів трапляються затримки, тому іноді, електронний лист може надійти із затримкою до 2 годин.

Також, не забувайте перевірте перевіряти папку «Спам»

Якщо у вас виникли труднощі під час відновлення паролю, зв’яжіться із нами через форму електронного звернення, і ми спробуємо вам допомогти.

 

Реєстрація на сайті sportforall.gov.ua відбувається досить просто. Користувач повинен перейти на сторінку реєстрації і заповнити потрібні дані, після чого, на вказану електронну пошту буде надіслано лист. Для підтвердження реєстрації користувач повинен перейти за посиланням у цьому листі, після чого обліковий запис буде активовано.

Зверніть увагу, що час від часу в роботі усіх поштових сервісів трапляються затримки, тому іноді, електронний лист може надійти із затримкою до 2 годин.

Також, не забувайте перевірте перевіряти папку «Спам»

Перейти до реєстрації  

Реєстрація на сайті sportforall.gov.ua потрібна для того, щоб користувач отримав доступ до функцій, доступних виключно для зареєстрованих відвідувачів сайту.

До таких функцій належить компонент «Питання/Відповідь». Фактично, це компонент, який дозволяє вести діалог із менеджером сайту на самому сайті, при чому, весь діалог зберігається в особистому кабінеті користувача.

Перейти до реєстрації  

На сайті https://sportforall.gov.ua/ у верхньому правому кутку є кнопка у вигляді ока.

Якщо натиснути на неї, ви потрапите на головну сторінку версії сайту для слабозорих. Зверху сторінки ви побачите меню, яке дозволяє обрати розмір шрифту, колір сайту, вимкнути чи знову увімкнути зображення. Також є кнопка «Параметри», натиснувши на яку ви побачите інші налаштування (вид шрифту, колір шрифту та сайту, кернінг(інтервали між символами)

Всі контакти для зв’язку з ВЦФЗН «Спорт для всіх» знаходяться у розділі «Контакти» головного меню (посилання https://sportforall.gov.ua/kontakty). Також ви можете написати електронне звернення (кнопка в тому ж розділі, посилання https://sportforall.gov.ua/kontakty/elektronne-zvernennia) або поставити питання (це можна зробити в вашому особистому кабінеті після реєстрації на сайті).

Пошук на сайті здійснюється за допомогою форми пошуку в правому верхньому кутку екрану.

Натиснувши на кнопку у вигляді лупи, ви побачите вікно пошуку, в якому можна написати свій запит. Пошук здійснюється українською мовою.

Підписатись на новини можна на сторінці новин, перейшовши на неї з пункту головного меню «Прес-центр» головної сторінки сайту. У меню, що випадає, необхідно обрати «Новини» (посилання https://sportforall.gov.ua/pres-tsentr/novyny), перейти донизу сторінки, ввести своє ім’я та адресу електронної пошти та натиснути кнопку «Підписатися».

Також ви можете самостійно налаштувати свою розсилку – для цього необхідно перейти за посиланням «Опції розсилки» (посилання https://sportforall.gov.ua/nalashtuvannia-rozsylky), ввести свої дані та обрати необхідні опції, після чого натиснути кнопку «Підписатись».

Відновити пароль можна в особистому кабінеті (на сайті https://sportforall.gov.ua/ в верхньому правому кутку є кнопка «Особистий кабінет)

Перейшовши до пункту «Відновлення паролю» (меню, що випадає). Потрібно ввести адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису (посилання https://sportforall.gov.ua/vidnovlennia-paroliu)

Відновити логін можна в особистому кабінеті (на сайті https://sportforall.gov.ua/ в верхньому правому кутку є кнопка «Особистий кабінет)

Перейшовши до пункту «Відновлення логіну» (меню, що випадає). Потрібно ввести адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надіслано на вашу адресу в файлі. (посилання https://sportforall.gov.ua/vidnovlennia-lohinu)

Річний план робіт ВЦФЗН «Спорт для всіх» можна переглянути, перейшовши з пункту головного меню «Головна» (при наведенні курсору ви побачите меню, що випадає) до сторінки «Річний план робіт ВЦФЗН»(посилання https://sportforall.gov.ua/holovna/diialnist/richnyi-plan-roboty-vtsfzn)

Анонси ВЦФЗН «Спорт для всіх» можна переглянути, перейшовши з пункту головного меню «Прес-центр» (при наведенні курсору ви побачите меню, що випадає) до сторінки «Анонси» (посилання https://sportforall.gov.ua/pres-tsentr/anonsy)

Відео ВЦФЗН «Спорт для всіх» можна переглянути, перейшовши з пункту головного меню «Прес-центр» (при наведенні курсору ви побачите меню, що випадає) до сторінки «Відеогалерея» (посилання https://sportforall.gov.ua/pres-tsentr/videohalereia)

Фото ВЦФЗН «Спорт для всіх» можна переглянути, перейшовши з пункту головного меню «Прес-центр» (при наведенні курсору ви побачите меню, що випадає) до сторінки «Фотогалерея» (посилання https://sportforall.gov.ua/pres-tsentr/fotohalereia)

Компонент «Питання/Відповідь»

Компонент «Питання/Відповідь» дозволяє зареєстрованим користувачам сайту спілкуватись із представником ВЦФЗН «Спорт для всіх» шляхом обміну текстовими повідомленнями.

Після того, як користувач зареєструвався на сайті, і заповнив форму в розділі «Поставити питання» його повідомлення отримує статус «Нове», і надсилається до менеджера ВЦФЗН «Спорт для всіх». Після деякого часу, потрібного підготовку відповіді, менеджер пише зворотне повідомлення, діалог змінює статус на «В роботі», і користувач отримує сповіщення на свою електронну адресу.

Користувач в особистому кабінеті на сайті sportforall.gov.ua може продовжити діалог із менеджером. У випадку, якщо на питання була надана вичерпна відповідь, статус діалогу змінюється на «Відкрито».

Усі відкриті та закриті питання зберігаються в особистому кабінеті користувача в прозділі «Мої питання».

Не знайшли відповідь?

Надішліть нам своє питання за допомогою форми зворотного зв'язку.

Ви можете заповнити форму на сторінці електронного звернення (не потребує реєстрації на сайті), або скористатись функціоналом Питання/Відповідь (потрібна реєстрація на сайті). В будь-якому випадку ми отримаєм ваше повідомлення, і надішлемо відповідь.