Останні Новини

Усі новини

Легка атлетика в Лазурному виходить на новий рівень

 Вівторок, 11 червня 2019 10:01
Опубліковано в Новини

Нещодавно, у м. Лазурне Херсонської області завітав президент ФЛАУ Ігор Гоцул, де було відкрито новий стадіон в пансіонаті «Прибережний».

Президент розповів, що арена була повністю реконструйована за приватні кошти і підкреслив що вони намагаються супроводжувати не лише на етапах реконструкції чи будівництва, а розробляти стратегію розвитку і в подальшому її дотримуватися.

У Лазурному проводився Всеукраїнський фінал змагань «Спорт для всіх» під егідою Міністерства молоді та спорту України. Президент ФЛАУ привітав учасників та вручив призи найкращим. Під час змагань на стадіоні відбулося відкриття секції з легкої атлетики.

Серед жителів Лазурного ця подія викликала неабиякий інтерес. Бажання займатися легкою атлетикою виказала велика кількість хлопчаків та дівчат. Пансіонат «Прибережний» безкоштовно надає стадіон і всі інші можливості, необхідні для тренувального процесу. Для роботи з дітьми залучено професійного тренера – викладача фізкультури, яка на серйозному рівні займалася легкою атлетикою, має відповідний досвід, розуміння та знання. Також, провідні легкоатлети Херсонщини провели майстер-клас для юних спортсменів та їх батьків.

Ігор Гоцул розповів що у майбутньому планується створення нових арен у Херсоні та у Херсонській області, тому зараз розробляється стратегія розвитку легкої атлетики у регіоні та синхронізація з планами розвитку в Україні.