АНОНС! До Дня Святого Миколая на Тернопільщині відбудуться спортивно-масові заходи.

 Четвер, 08 грудня 2016 17:40

До Дня Святого Миколая, 19 грудня, на Тернопільщині, відбудеться ціла низка спортивно-масових заходів. Вони пройдуть не тільки безпосередньо у Тернополі, але й у районних центрах Тернопільщини.

Зокрема, 17 грудня 2016 року в ПС „ Текстильник” відбудеться відкритий

обласний турнір з міні-футболу серед дітей до Дня СВ.Миколая, організований Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

На Теребовлянщині пройде сумісний турнір з міні-футболу до Дня Св.Миколая, який спільно організовують Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". А з 3 грудня 2016 року у Теребовлі вже розпочався щорічний турнір з міні-футболу до Дня Св.Миколая на відкритих майданчиках. В даних змаганнях приймають участь 30 футбольних колективів, а фінальна частина змагань завершиться 25 грудня 2016 року. Гусятинський ФСТ „Колос-спорт для всіх” організує проведення першості селища Гусятин з міні-футболу, присвячену Дню Святого Миколая. На Шумщині також відбудеться турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений Дню Святого Миколая. У селі Залізці Зборівського району селищний комунальний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” організовує відкритий турнір з настільного тенісу серед учнівської молоді. Турнір проходитиме серед юнаків та дівчат у двох вікових групах.

Переможці та призери отримають нагороди від Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

{gallery}anons/do-dnia-sviatoho-mykolaia-na-ternopilshchyni{/gallery}