АНОНС! Обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я – 2016» пройде на Волині

 Середа, 14 грудня 2016 02:52
  • Час: 10.00-20.00

27 грудня 2016 року об 11.00 годині в приміщенні Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Луцьк вул. В.Чорновола,3) відбудеться обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я – 2016», яке організовує Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Основною метою даного заходу є відзначення та нагородження фахівців галузі фізичної культури та спорту, фахівців центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», партнерів та меценатів, переможців та призерів обласних і Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно масових заходів, фестивалів, огляд-конкурсів та рейтингів за місцем проживанням та відпочинку населення області.

До участі у заході запрошуються видатні спортсмени, тренери, працівники галузі фізичної культури та спорту, працівники центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», партнери, меценати та інші видатні особи сфери фізичної культури і спорту.

Під час заходу передбачається:

- проведення інформаційно-просвітницької кампанії,

- показові виступи спортсменів;

- виступи танцювальних колективів;

- привітання від представників відділу з питань фізичної культури та спорту, відділення НОК України у Волинській області, обласної державної адміністрації, обласної ради, спонсорів і меценатів.

- нагородження переможців, призерів та кращих учасників Всеукраїнських та обласних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, фестивалів та рейтингів.

Нагородження та відзначення кращих у номінаціях, визначає і затверджує Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відповідно до результатів проведення заходів.

Переможці номінацій нагороджуються призами, грамотами, медалями, кубками та сувенірами.

Положення про проведення заходу знаходиться в розділі «Програма заходів центру» за адресою www.volsport.com.ua.