АНОНС! Обласний фестиваль «Футболоманія»

 П'ятниця, 08 травня 2015 14:41

12 травня 2015 року у м. Володимир-Волинський на спортивних майданчиках СОКу "Олімп" Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Федерація футболу Волині та управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації проводить обласний фестиваль з дворового футболу "Футболоманія". Реєстрація команд до 9.30. Початок змагань о 10.00 год.

Мета фестивалю - залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання та відпочинку, популяризація дворового футболу за місцем проживання та налагодження і сприяння закріпленню зв’язків між організаціями, що підтримують розвиток масового футболу.

У Фестивалі приймають участь бажаючі команди з міст та районів області, загальноосвітніх навчальних закладів, місцевих центрів фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», клубів за місцем проживання, які складаються з юнаків та дівчат не старше 2005 р.н. та які не мають обмежень за станом здоров’я до занять фізичною культурою і спортом.

Команди, переможці та призери Фестивалю нагороджуються кубками, грамотами та призами, а учасники команд – медалями від Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та спонсорів

Окремо будуть відзначені переможці в номінації: «Кращий воротар», «Кращий гравець», «Кращий бомбардир», а також команда, яка показала чесну гру «Fair play».