АНОНС! Обласний конкурс малюнка “Спортивна зима”

 П'ятниця, 07 лютого 2020 12:18
  • Час: 10.00-20.00

Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” з 15 січня по 29 лютого 2020 року проводить Обласний конкурс малюнка “Спортивна зима”

Усі малюнки, які подаються на конкурс, мають бути авторськими.

 Організатор зберігає за собою права на репродукцію всіх робіт, поданих на конкурс, без обмеження терміну використання.    

Усі малюнки, які надсилаються на конкурс, повинні бути представлені на папері та відповідати наступним вимогам:

-  Малюнок повинен бути на папері у форматі А4 (21,0×29,7 см).

- Назва малюнка повинна мати такий вигляд: Бойко Іван, 15 років,              вул. Тернопільська, 5, кв. 19, м. Хоростків, Гусятинський район.)

Малюнки на конкурс надсилати за адресою:

Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, вул. Текстильна, 18 , м. Тернопіль. , телефон - (0352) 52 03 53.

 

Роботи будуть опубліковані у соціальній мережі Фейсбук сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/, сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА   http://oblsport.te.ua/.

Переможці та призери визначаються  за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у соціальні мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/). Для того щоб  проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) на одному з малюнку. Також  ще одну трійку призерів за умовами проведення конкурсу визначає журі. 

Результати конкурсу Організатор розмістить 20 березня 2020 року в соціальні мережі Фейсбук Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”  https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/ та сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та  фейсбук  Всеукраїнського центру Фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.

Переможці та призери обласного конкурсу малюнка на папері “Спортивна зима”, будуть відзначені грамотами, призами та нагородною атрибутикою Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.

Найактивніші учасники заходу отримують відзнаки та нагородну атрибутику з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Оргкомітет

Т.52 03 53.