АНОНС! У Тернополі відбудеться ХХІ відкритий Легкоатлетичний пробіг «Тернопільська Озеряна – 2017

 Середа, 06 вересня 2017 23:32

АНОНС!

У Тернополі відбудеться ХХІ відкритий Легкоатлетичний пробіг «Тернопільська Озеряна – 2017, Присвячений Дню Фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню Дистанція змагань: 9 км ( Навколо Тернопільського ставу).

Змагання відбудуться 9 вересня 2017 року.

Організаційний збір, реєстрація учасників змагань: 10.год.на набережній Тернопільського ставу.

Урочисте відкриття змагань: об 11год.30 хв.

Старт: об 12год 30 хв.

До участі у змаганнях допускаються любителі оздоровчого бігу, усі бажаючі, які мають належну підготовку та дозвіл лікаря. Учасники ( Чоловіки і жінки ) змагатимуться у 12 вікових групах:

до 14 років ( 2003 р.н. і молодші до 75 років і старші

( 1942 р.н. і старші).

 

Реєстрація учасників змагань проводиться за 2 години до початку змагань при наявності документу,що підтверджує дату народження, дозволу лікаря ( довідка про стан здоров'я, допуск до змагань) та ідентифікаційного коду. Мат при собі паспорт (оригінал), свідоцтво про народження – для дітей.

 

Під час проходження реєстрації кожен учасник заповнює картки учасників та підписує особисту заяву,яка підтверджує стан його здоров'я.

 

Організатори: Управління у справах сім ї, молодіжної політики, і спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення, Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», Тернопільське обласне відділення НОК України.