Анонс! "Бачу! Можу! Допоможу!" на Одещині

 Четвер, 27 червня 2019 08:11
  • Час: 10.00-20.00

В Одеській області з 28 червня по 5 липня пройде спортивний захід «Бачу!  Можу! Допоможу! ». Це  вже 5 Велопробіг, в якому беруть участь незрячі люди.

Учасники велопробігу  30 осіб, незрячі велосипедисти спільно зі зрячими на велосипедах-тандемах. Усі вони активні люди: більшість з них   працює  , займаються спортом. Їхнє насичене життя, унікальний досвід,  сила духу і віра в себе доводять про їх безмежні можливості.

Учасники долатимуть велику дистанцію: з Одеси до міста  Вилкове, через села - Маяки Біляївського району Зарю Саратського району, м. Татарбунари  та у зворотньому напрямку – м. Білгород-Дністровський, Шабо та  Затока.

В кожному населеному пункті для незрячих велосипедистів підготовлено цікаві програми з екскурсіїями.

Крім одеситів в заході візьмуть  участь велосипедисти з Закарпаття, Київської , Львівської, Черкаської, Харківської області.

Захід відбудеться при підтримці Одеської обласної і районних державних  адміністрацій,  управління фізичної культури і спорту ОДА, обласної комунальної організації «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», депутатів усіх рівнів.