На Одещині «Спорт для всіх» провів нараду з фізруками оздоровчих таборів

 Вівторок, 14 липня 2015 00:48

10 липня поточного року на базі оздоровчого табору «Юний зв’язківець»

Одеський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

провів семінар-нараду з фізруками оздоровчих таборів курортної зони Дача Ковалевського.

Основною метою заходу є підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої роботи серед дітей оздоровчих таборів , залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, фізично активного дозвілля, всебічного фізичного розвитку і закалювання, виявлення сильніших команд і учасників з видів спорту, формування здорового способу життя.

На семінарі-нараді розглянуті питання:

1. Графік проведення спортивно-масових заходів на період оздоровлення дітей ІІ-ї, ІІІ-ї ІУ -ї оздоровчих змін. Положення спартакіад : “Веселі старти”, турніру з футболу, “День Нептуна”, “День плавця”.

2. Організація огляду-конкурсу на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед дітей оздоровчих таборів за номінаціями:

найкращий оздоровчий табір;

кращий план проведення фізкультурно-спортивної роботи з дітьми;

кращі фізкультурно-масові заходи для дітей;

найкращий інструктор з фізичного виховання ;

фотоекспозиція;

3.Технка безпеки при проведенні спортивно-масових заходів, особливо

на відкритих водоймах. План-графік проведення заходу «Школа плавання» на пляжах 13-ї та 16-ї станцій Великого фонтану з участю інформаційної служби МНС в Одеській області.

У зазначеній курортній зоні діють 7 таборів: « Мрія», ім.Гагаріна, «Юний

зв’язківець», «Знамя», «Юний залізничник», «Юний романтик», «Казковий» та дитячий санаторій «Зелена гірка». Для дітей відпочиваючих кожної зміни обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить міжтабірні спартакіади та фестивалі.

То ж за підсумками наради найближчим часом 17-18 липня пройдуть заходи «Факельна естафета» в рамках «Всесвітній біг заради гармонії в Україні», 21 липня – «Веселі старти», 24 липня – фінал турніру з футболу між оздоровчими таборами.

{gallery}anons/sport-dlia-vsikh-proviv-naradu-z-fizrukamy-ozdorovchykh-taboriv{/gallery}