Анонс! Розпочинається обласний фотоконкурс на Тернопільщині

 Четвер, 06 червня 2019 07:53
  • Час: 10.00-20.00

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” запрошує всіх бажаючих до участі у Тернопільському обласному фотоконкурсі  “Спортивне літо”.

Усі  надіслані світлини на фотоконкурс мають відображати активний відпочинок у літній період групою людей різного  віку - від наймолодшого, середнього( школярі, студенти) до людей старшого та похилого віку, як на свіжому повітрі, так і у спортзалах, офісних приміщеннях під час роботи   та на відпочинку.

У фотоконкурсі можуть брати участь не більше двох робіт одного автора, приймаються фотографії в форматі JPEG.

Прийом робіт: з 06 червня по 31 серпня 2019 року. Фотографії будуть викладені на сторінці обласного центру у соціальні мережі Фейсбук для голосування.

Фотографії надсилати в електронному вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Назва робіт повинна мати такий вигляд: Прізвище, Ім'я, населений пункт, район (автора), номер фотографії, файл у форматі JPEG .

(Наприклад: Бойко Іван, П'ятихатки, Бережанський район , 01. jpg.)

Голосування відбудеться на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у соціальні мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/). Для того щоб проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) на одному з фото.

Ознайомитись з положенням про проведення Фотоконкурсу можна на сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ в розділі Положення.

Результати Фотоконкурсу Організатор розмістить 03 вересня 2019 року в соціальні мережі Фейсбук Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/ та сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та  фейсбук Всеукраїнського центру Фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.