Чемпіонат Європи зі спортивних танців на візках у пройшов у місті Ломянки (Польща)

19.11.2018
Фотогалерея

З 9 по 11 листопада в м. Ломянки (Польща) відбувся чемпіонат Європи зі спортивних танців на візках, в якому змагалися танцори з 14 країн Європи.

У складі збірної команди України участь у змаганнях взяли 4 спортсмени зі Слов’янська: Сніжана та Володимир Керничні, Наталя Чехонацька та Ігор Боженко.

Незважаючи на високу конкуренцію, слов’янські спортсмени під керівництвом Олени Харченко здобули повний комплект медалей: в активі дуету Сніжани та Володимира Керничних золото у програмі Duo Latina class 1, срібло у програмі Duo Standart class 1, та бронза у програмі Duo Freestyle class 1.

В програмі Сombi Freestyle дует Сніжани та Ігора Боженка посів 5 місце. Крім того, у програмі Freestyle Women class 1 Сніжана Кернична стала бронзовою призеркою, а Наталя Чехонацька посіла 5 місце. У програмі Single Women class 1 Сніжана також посіла 5 місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренера з вдалим виступом на змаганнях високого рівня, та бажаємо нових перемог!