Фестиваль з шашок та шахів з нагоди 30-річчя аварії на ЧАЕС у м. Камені-Каширському

 Вівторок, 19 квітня 2016 02:16
Опубліковано в Фотогалерея

17 квітня 2016 року в місті Камені-Каширському в приміщенні спортивного клубу «Фортеця» відбувся фестиваль з шашок та шахів з нагоди 30-річчя аварії на Чорнобильській атомній електро станції, який організував Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно зі спортивним клубом «Фортеця».

Фестиваль проводився з метою популяризації гри в шашки та шахи в місті Камені-Каширському та Камінь-Каширському районі; залучення мешканців міста та району до здорового способу життя й занять фізичною культурою та спортом , а також активного проведення дозвілля громадян.

Перед початком фестивалю виступили директор Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх» Панасюк Сергій Іванович та президент СК «Фортеця» Ус Сергій Миколайович, які наголосили на події, якій присвячений сам фестиваль.

За підсумками змагань перемогу в змаганнях з шахів здобув Сверба Анатолій, друге місце — Матвійчук Володимир, третє місце зайняв Лукашик Анатолій. У змаганнях з шашок переможцем став Савосюк Микола, на другому місці Павлов Олександр, а третім став Мичик Василь.

Переможців фестивалю нагородили грамотами від Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

{gallery}fotogallery/festyval-z-shashok-ta-shakhiv-z-nahody-30richchia-avarii-na-chaes{/gallery}