Фінал всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивної Зими» 2019 року

 Понеділок, 11 березня 2019 16:14
Опубліковано в Фотогалерея

Фінал всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивної Зими» 2019 року: перемогу здобули найспритніші і найсильніші.

Фінал «Спортивної зими» цього року відбувся 19-20 лютого у комплексі «Сонячна долина» (с. Бояни, Новоселицький район). У змаганнях були представлені команди з 14 територіальних одиниць: Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, м. Київ (Деснянський район), Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької.

Перед початком змагань інструктори дали юним учасникам уроки гірськолижного спорту, після яких вони вступили в боротьбу за першість у гірськолижному спуску та сноутюбінгу. До загального заліку, за результатами якого і визначили переможця, увійшли також змагання з боулінгу.

Перемогу та «золото» виборола команда Полтавської області. Команда Чернівецької області отримала «срібло». Третє місце і бронзові нагороди цього разу дістались представникам Одеської області.

Переможці та призери були відзначені медалями та цінними подарунками. Подарунки отримали і всі інші учасники фінальної частини Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима 2019».

Нагороди вручав керівник Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Тарас Віталійович Заруда, який побажав учасникам нових спортивних звершень.

Спортивно-туристичному клубу «Буковина-Х-тур», чиї інструктори навчали діток азам гірськолижного спорту, дісталась Подяка від Міністерства молоді та спорту України, за підписом Міністра Ігоря Жданова.