Футбол у кожен двір!»

 Понеділок, 30 травня 2016 11:54
Опубліковано в Фотогалерея

Футбол у кожен двір!» під таким гаслом Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» разом з Федерацією дворового футболу за підтримки Міністерства молоді та спорту України та у співпраці із Федерацією футболу України організували та провели Фінал фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу, який відбувся 28-29 травня в м. Києві.

Найкращі команди майже з усіх регіонів України, приїхали в Київ щоб визначити кращу футбольну команду з дворового футболу. Команди-учасники були у двох вікових категоріях 13-14 та 15-16 років (32 команди, біля двохсот учасників).

В запеклій боротьбі у віковій категорії 13-14 років третє місце зайняла команда Харківської області, друге - Запорізької області, а перемогу святкували хлопці з Одеської області. У категорії 15-16 років найсильнішими стали представники Запорізької області, друге місце у Харківської області а бронзові медалі у цій категорії поїдуть до Луганської області.

На свято футболу завітали заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич та справжня зірка українського футболу Владислав Ващук. Представник міністерства підкреслив велику значущість таких заходів - «Дворовий футбол - це прекрасна можливість для юних українців, які не займаються в спортивних секціях, перевірити свої сили, характер і волю. Можливо ці заходи відкриють нам нові імена у футболі і стануть початком для зростання юних зірок футболу».

{gallery}fotogallery/futbol-u-kozhen-dvir{/gallery}