Студенти РДГУ взяли участь у фестивалі з доджболу

 Понеділок, 19 листопада 2018 12:51
Опубліковано в Фотогалерея

Ще декілька років тому про доджбол на теренах Рівненщини говорили хіба одиниці.

Однак зараз, в 2018, школярі та студенти регулярно стають учасниками цілих фестивалів з доджболу. Так днями в спортивному залі РДГУ відбувся захід, в якому за перемогу боролися сім команд, сформованих зі студентів педагогічного факультету. Організацією і проведенням цих змагань займався комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Тож що таке доджбол? Якщо ви ще не встигли познайомитися з таким видом спорту, коротко розкажемо. Більшість з нас в дитинстві любили гру «вибивало». Так от доджбол трішки схожий на неї, лише з чіткими правилами і спеціальними м’ячами , які мінімізують можливість отримання травм. Команди ведуть гру до двох перемог, які можна отримати «вибивши» усіх гравців суперника м’ячем. Тривалість кожного раунду складає сім хвилин. Але якщо за відведений час не визначився найсильніший, тоді переможцем визнається та команда, у якої після завершення часу раунду залишилося більше гравців на майданчику.

Для того щоб розім’ятися перед спортивною баталією для команд провели розминку в рамках проекту #OlympicLab, до якого долучилася одна з найуспішніших спортсменок нашого краю, майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця XVІІІ зимових Олімпійських ігор в м. Нагано (Японія) 1998 р. – 4 місце, XІХ зимових Олімпійських ігор в м. Солт-Лейк-Сіті (США) 2002 р. та XХ зимових Олімпійських ігор в м. Турин (Італія) 2006 р. Тетяна Бутенко (Козаченко).

Після розминки і урочистого шикування, команди розділилися на дві групи. По два переможці кожної з них зустрічалися у півфінальних матчах. Ті кому і тут вдалося святкувати перемогу переходили у фінал. У поєдинку за золоті нагороди сильнішою була команда другого курсу педагогічного факультету («фізична культура»), яка здолала своїх товаришів з першого курсу, а бронзовими призерами матчу стали третьокурсники. Всі вони по закінченні заходу отримали нагороди і спортивні сувеніри від організаторів.

{gallery}fotogallery/studenty-rdhu-vzialy-uchast-u-festyvali-z-dodzhbolu{/gallery}