Український проект "Червона картка" отримав високу нагороду від TAFISA

 Вівторок, 20 жовтня 2015 15:55
Опубліковано в Фотогалерея
З 14 по 18 жовтня у Будапешті (Угорщина) відбувся Світовий Конгрес Спорту для всіх TAFISA.

 

Учасники з більш ніж 100 країн світу об’єдналися навколо теми: «Спорт для всіх – спадщина для нащадків». Українська делегація взяла участь в усіх запланованих заходах, а також провела ряд важливих стратегічних зустрічей щодо подальшої міжнародної співпраці в рамках різноманітних світових проектів, а також з приводу української соціальної кампанії «Червона картка», яка була урочисто презентована на Конгресі міжнародним колегам.

 

Міжнародне співтовариство «Спорт для всіх» високо оцінило українську ініціативу, яка за результатами Конгресу, найближчим часом вийде на міжнародний рівень. «TAFISA пишається результативною роботою українського «Спорт для всіх», а особливо соціальним проектом «Червона картка», яка може стати прекрасним прикладом для інших країн світу» - прокоментував презентацію Генеральний Секретар TAFISA Вольфганг Бауманн.

 

Голова української делегації, Сергій Пчелін мав плідну зустріч з Президентом TAFISA Ю-Хо Чангом (Ju-Ho Chang), Генеральним Секретарем TAFISA Вольфгангом Бауманном, Головою компанії «Nike» Уіллом Норманом, а також з колегами із США, Японії, Кореї, Індонезії, Португалії, Нідерландів, Того, Сербії, Великобританії.

 

17 жовтня відбулася урочиста церемонія вручення нагород найбільш успішним проектам в світовій практиці руху «Спорт для всіх». Українська соціальна кампанія «Червона картка» отримала першу нагороду за високу якість та практичну значущість. Нагороду Сергію Пчеліну вручив Президент TAFISA Ю-Хо Чанг (Ju-Ho Chang). «Завжди приємно отримувати нагороди, а особливо приємно що результати тяжкої праці над проектами визнаються міжнародним співтовариством. Насправді, для мене та нашої команди ця нагорода є дуже важливою та означає, що ми на правильному шляху», - зазначив Сергій Пчелін у своїй промові під час церемонії нагородження.

 

В рамках Конгресу також відбулося засідання Генеральної Асамблеї TAFISA, де у порядку денному було розглянуто багато важливих питань, таких як визначення місця проведення Світового конгресу TAFISA -2019. Право приймати виборола Японія.Також визначилися з місцем проведення Всесвітніх Ігор ТАФІСА-2020, це столиця Португалії – місто Лісабон.

 

Основна ідея соціальної інформаційно-пропагандистської кампанії «Червона картка» є пропаганда активного і здорового способу життя, популяризація занять фізичною культурою та спортом серед всіх вікових категорій та верств населення через актуалізацію певної соціальної проблеми, засобом подолання якої є заняття фізичною культурою і спортом.

Основні меседжи кампанії: НІ - ЛІНОЩАМ, я вже займаюся

НІ - ПИЯЦТВУ, займайся

НІ – СТАРІННЮ, живи кожну мить

{gallery}fotogallery/ukrainskyi-proekt-chervona-kartka-1{/gallery}

{gallery}fotogallery/ukrainskyi-proekt-chervona-kartka-2{/gallery}