V фестиваль-кубку – АМФВ з міні-футболу серед аматорських команд «Ярмарок футзалу»

 Понеділок, 19 листопада 2018 16:39
Опубліковано в Фотогалерея

В місті Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» відбувся V фестиваль-кубку – АМФВ з міні-футболу серед аматорських команд «Ярмарок футзалу». Фестиваль організовували та провели Асоціація міні-футболу Волині спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фестиваль проводився з метою залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, організації змістовного дозвілля молодіжних громадських організацій, пропаганди здорового способу життя, протистояння шкідливим звичкам у суспільстві, а також розвиток міні-футболу в області серед спортсменів-аматорів.

Щороку рівень змагань зростає і перемога в перегонах стає доволі престижною. У Фестивалі «Ярмарок футзалу» прийняло участь близько 400 учасників 32 команд з м. Луцька та Волинської області. У результаті напружених ігор «Головний кубок» завоювала команда «Вотранс», «Кубок двійки» команда «Забіяка», «Кубок трійки» команда ФК «Любарт» та «Кубок четвірки» посіла команда «Волинь-АТО». Також «Кращий голкіпер» турніру Павло Чимерис з команди «Вотранс», «Кращий бомбардир» турніру Андрій Мельник з команди ФК «Рятівник», «Кращий гравець» турніру Іван Заліпа з команди FC «Respect».

Працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» в рамках турніру провели Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Метою акції є виховання активної соціально-відповідальної молоді; формування активного громадського суспільства; формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я та пропагування здорового способу життя. Команди переможців та призерів, а також кращі гравці Фестивалю отримали нагороди від організаторів заходу.

{gallery}fotogallery/v-festyvalkubku-amfv-z-minifutbolu{/gallery}