Захід "Ти зможеш, якщо зміг я” розпочався на Одещині

 Понеділок, 19 листопада 2018 13:44
Опубліковано в Фотогалерея

На одещині розпочато проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у рамках Всеукраїнських „Ти зможеш, якщо зміг я!” 8 листопада працівники Одеської обласної комунальної організації „Обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” у завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Одеської області.

У закладі перебувають 23 вихованці від 3 до 16 років. Спортивна зустріч розпочалась з привітання та зарядки-руханки. Хлопчики та дівчатка із задоволенням приймали участь у „Веселих стартах”, які складалися з різноманітних естафет з м’ячами, обручами, кубиками та іншим спортивним інвентарем.

Капітани команд – дев’ятикласниці Катруся та Люба протягом заходу активно допомагали малечі долати естафети. Дітки і справді виявились напрочуд спортивними та активними. Вони старалися виконувати спортивні завдання чітко та правильно. Після спортивних естафет з учасниками було проведено рухливі ігри та „Коло дружби”.

На завершення директор Центру „Спорт для всіх” Алла Куликовська вручила подяки директору закладу Олені Шаровій та начальнику служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Михайлу Григоренку за співпрацю та сприяння розвитку спорту для всіх , а дітям грамоти і подарунки – спортивний інвентар для занять фізичною культурою і спортом.

{gallery}fotogallery/zakhid-ty-zmozhesh-iakshcho-zmih-ia-rozpochavsia-na-odeshchyni{/gallery}