Черкащиною крокує «Олімпійське літо». Черговий захід пройшов на базі відпочинку «Динамо»

 Середа, 22 липня 2015 17:27
Опубліковано в Черкаська область

20 липня 2015 року обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Відділенням НОК України в Черкаській області провели всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо». Захід проходив на базі відпочинку «Динамо».

Мета заходу: залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організація активного відпочинку, популяризація олімпійських цінностей і досягнень українських атлетів у сучасному спорті та Олімпійських іграх, пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення, піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення толерантного суспільства, поширення ідей гуманізму і виховання патріотизму.

З привітальним словом виступили заступник директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Брайченко Т.В. та відповідальний секретар Відділення НОК України в Черкаській області Урста І.С.

Діти продемонстрували виступи з бойового самбо та позмагалися у пляжному волейболі.

Переможці та призери отримали грамоти, а табір відпочинку отримав спортивний інвентар від обласного центру «Спорт для всіх».

Загальна кількість учасників склала більше 30 осіб.