Обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я»

 Вівторок, 01 березня 2016 21:47
Опубліковано в Черкаська область

26 лютого 2016 року управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я», яке відбулося в приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Головною метою заходу було відзначення та нагородження видатних спортсменів, тренерів, працівників фізичної культури та спорту, працівників центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», партнерів і меценатів та засоби масової інформації.

Спортивне свято відкрила акапельним виконанням гімну України Марина Мальована, майстер спорту України з боксу. З привітальним словом виступили Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, голова обласної ради Олександр Вельбівець, міський голова Анатолій Бондаренко, та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський і прийняли участь у церемонії нагородження.

На протязі заходу були показові виступи відділенням спортивної акробатики Уманської ДЮСШ №1, студії «Грація», вихованців ОКДЮСШ «Олімпія».

На сцену були запрошені по 3-ти лауреати в 18 номінаціях, серед яких було визначено переможців, а саме:

1.Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту – Куліш Сергій (кульова стрільба);

2. Краща спортсменка з олімпійських видів спорту – Сапсай Анастасія (бокс);

3.Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту – Ткаченко Іван (кікбоксинг);

4.Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту – Оробець Оксана (бодібілдинг та фітнес);

5.Кращий тренер з олімпійських видів спорту – Нагній Віктор Анатолійович (кульова стрільба);

6. Кращий тренер з неолімпійских видів спорту – Зубов Юрій Іванович (кікбоксинг);

7.«Сильні духом» (кращий спортсмен з паралімпійських, дефлімпійських видів спорту) – Дорошенко Олександр (легка атлетика);

8.Кращий тренер «Сильних духом» – Бас Микола Іванович (легка атлетика);

9.Кращий спортсмен-ветеран – Сударик Олександр Миколайович (гирьовий спорт);

10.Краща команда з ігрових видів спорту – «Черкаський Дніпро» і «Черкаські мавпи»;

11.Краща дитячо-юнацька спортивна школа – КДЮСШ №2 м. Черкаси;

12.Краща федерація – Федерація легкої атлетики Черкаської області;

13.Краща федерація з ігрових видів спорту – федерація футболу Черкаської області;

14.Кращий центр фізичного здоров’я населення – Ватутінський міський центр (Дроздова Валентина Миколаївна);

15.Меценат спорту – Більда Андрій Олександрович;

16.Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» - Телерадіокомпанія «Вікка».

17. Молоде обдарування серед дівчат – Саттарова Маргарита (кульова стрільба)

18. Молоде обдарування серед юнаків – Майдаков Юрій (бокс)

Всі гості отримали емоційне задоволення від вражаючого дійства. Загальна кількість учасників заходу склала близько 700 осіб.