Пам'ятаємо: захід «Пам’яті загиблих у війні в Афганістані, АТО та інших локальних конфліктів» пройшов на Черкащині

23.11.2016
Черкаська область

16-18 листопада 2016 р. Черкаським обласним центром «Спорт для всіх» спільно з Черкаською міською Спілкою ветеранів Афганістану в м. Черкаси пройшов спортивно-масовий захід з баскетболу на Кубок «Пам’яті загиблих в Афганістані, АТО та інших локальних конфліктів».

Змагання відкрили секретар Черкаської міської ради Радуцький Олександр Романович, голова спілки ветеранів Афганістану Карганов Борис Віталійович. Команди змагалися в двох підгрупах. В другому турі брали участь команди, які зайняли в своїх підгрупах І та ІІ місце.

Переможцями змагань стали баскетболісти Черкаського колегіуму «Берегиня», II - місце зайняли учасники ЗОШ №12, III - місце ЗОШ № 24, IV - місце ЗОШ № 25 та були нагороджені Кубком і медалями від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а цінними подарунками від Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану.