Чемпіонат з армспорту у м. Краматорськ

 Неділя, 26 травня 2019 10:24
Опубліковано в Донецька область

25 травня у залі боксу ДЮСШ м. Краматорська боролися найсильніші руки півночі Донеччини та визначилися найкращі у всіх вагових та у пекельній абсолютній категорії! На Відкритий чемпіонат міста з армспорту з'їхалися силачі зі Слов'янська, Покровська, Лиману та наші Краматорчани.

Змагання організували Краматорський міський осередок Української федерації армспорту, Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, ГО Здоровий вибір та центр ФЗН Спорт для всіх за підтримки НКМЗ та помічника депутата Краматорської міської ради групи «Об’єднаний Краматорськ» по округу №29 -Андрей Татаренко (Andrey Tatarenko).

Суддівська колегія – Зуяков Андрій Іванович, Зуяков Богдан Іванович, секретар змагань - Липова Юлія Володимирівна.

Результати боротьби:

Дівчата ліва рука абсолютна вагова категорія: 
1 місце - Рибакова Я.;
2 місце - Липова Ю.;
3 місце - Миколенко Є.

Дівчата права рука абсолютна вагова категорія:
1 місце - Рибакова Я.;
2 місце - Липова Ю.;
3 місце - Миколенко Є.

Чоловіки ліва рука категорія 70 кг:
1 місце – Зуяков А.;
2 місце - Ткаченко О.;
3 місце – Муравльов Є.

Чоловіки права рука категорія 70 кг:
1 місце – Зуяков А.;
2 місце - Ткаченко О.;
3 місце – Калиновський Є.

Чоловіки ліва рука категорія 80 кг:
1 місце – Нікітенко В. (КМСУ);
2 місце – Літвіненко В.;
3 місце – Шмаков Є.

Чоловіки права рука категорія 80 кг:
1 місце – Нікітенко В. (КМСУ);
2 місце – Шмаков Є.;
3 місце – Літвіненко В.

Чоловіки ліва рука категорія 90 кг:
1 місце – Зуяков Б. (КМСУ);
2 місце – Кишковаров І.;
3 місце – Фарафонов М.

Чоловіки права рука категорія 90 кг:
1 місце – Зуяков Б. (КМСУ);
2 місце – Аврамов Є.;
3 місце – Кишковаров І.

Чоловіки ліва рука категорія 90+ кг:
1 місце – Коробський І.;
2 місце – Дергаусов Ю.;
3 місце – Тараненко А.

Чоловіки права рука категорія 90+ кг:
1 місце – Коробський І.;
2 місце – Дергаусов Ю.;
3 місце – Школяр Є;

Чоловіки права рука абсолютна вагова категорія:
1 місце – Нікітенко В. (КМСУ);
2 місце – Зуяков Б. (КМСУ);
3 місце – Тараненко А.

Командний залік:
1 місце – м. Краматорськ!;
2 місце – м. Покровськ;
3 місце – м. Лиман.