Спартакіада підприємств - «Об’єднаний ETEX - разом, щоб надихати»

 Понеділок, 10 лютого 2020 12:41
Опубліковано в Донецька область

5 лютого в Бахмуті на стадіоні «Металург» було проведено масштабний спортивний захід «Об’єднаний ETEX - разом, щоб надихати».

ETEX – світова компанія з виробництва високоякісних будівельних матеріалів, яка представлена в Україні товариством з додатковою відповідальністю «СІНІАТ».

Понад 230 співробітників заводу з виробництва гіпсокартонних плит та сухих будівельних сумішей, торгівельні представники з усієї України та керівництво з головного офісу у м. Київ прибули для участі у заході.

Дійство почалося з презентації, яку провело керівництво компанії. Презентація включала в себе інформацію про охорону праці, корпоративні цінності, досягнення, стратегію, корпоративну ідентичність та єдність.

Після урочистої частини всі співробітники розподілилися на 9 команд, які змагалися  у 5 видах спорту - дартс, настільний теніс, волейбол, баскетбол, шашки. Ніхто не залишився осторонь. Вболівальники зробили свій внесок у загальний залік основних команд, вони завзято боролися у настільні ігри 5 країн світу. Командний дух панував на стадіоні «Металург», як на манежі, так і на волейбольному майданчику.

Завершила змагання командна естафета, яка продемонструвала згуртованість кожної команди та незламний потяг до перемоги. Всі учасники виглядали щасливими та задоволеними. Три команди, з найбільшою кількістю очок, було нагороджено кубками, але усі команди отримали щирі оплески від вдячних глядачів.

Компанія ETEX переконливо довела, що разом ми можемо гідно подолати всі перепони та продовжувати надихати на створення кращих способів життя. Фіналом заходу став парад команд, які створили собою слово ETEX.