В Бахмуті відбувся 3-й чемпіонат з армрестлінгу серед поліцейських загонів України

 Вівторок, 28 січня 2020 09:57
Опубліковано в Донецька область

24 січня у м. Бахмуті у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» вже втретє відбулися змагання з з армрестлінгу серед поліцейських загонів України.

У силовому турнірі прийняли участь  команди з 24 областей України. Спортивні змагання серед правоохоронців не тільки сприяють фізичному розвитку та укріплюють бойовий дух бійців, вони також є одним із способів психологічного розвантаження та відновлення.

У змаганнях взяли участь 48 спортсменів у двох вагових категоріях - до 90 кг та понад 90 кг. У командному заліку «золото» вибороли поліцейські Департаменту патрульної поліції. Другими були спортсмени з батальйону «Луганськ-1» патрульної служби поліції особливого призначення ГУНП в Луганській області. Бронзові призери - зведений загін ГУНП в Вінницькій області.

«Армреслінг — динамічний та видовищний вид спорту і ці змагання не стали виключенням, але найголовніше, що в підсумку перемогла «дружба», - зазначив заступник командувача Об'єднаних сил з Національної поліції полковник В'ячеслав Печененко.

Призери отримали нагороди та вітання від заступника командувача ООС.