Змагання з футболу до Дня Гідності та Свободи у м. Краматорськ

 П'ятниця, 22 листопада 2019 11:34
Опубліковано в Донецька область

21 листопада у Краматорську на майданчику зі штучним покриттям відбулась товариська футбольна матчева зустріч з працівниками галузі фізичної культури та спорту до святкування Дня Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року - є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада. Святий наш обов’язок у цей день – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.

На свято завітали: заступник начальника управління, начальник відділу організаційно-кадрової роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Горбунов, начальник Краматорського прикордонного загону, полковник Анатолій Федорчук.

Участь у спортивному заході взяли 2 команди. Поєдинок футбольних команд пройшов у непоступливій спортивній боротьбі, де футболісти показали всю свою майстерність. Гра була цікавою та насиченою захоплюючими моментами.

За загальним результатом переможцем з рахунком 8:5 стала команда працівників фізичної культури та спорту.

Переможці змагань отримали цінні призи від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».